Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem használnak ki, vernek...

Engem használnak ki, vernek át, és mégis mindig én vagyok lehordva, meg lejáratva, meg mindenki el is hiszi. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

nagyon fontos a tényező, hogy szinten minden kapcsolatom lezárulása után ezt kapom, tehát lassan már hírem van, hogy mekkora sz*r vagyok.

ha pl a srác megcsalt, vagy egy másik megunt, eldobott, vagy akármi, de szétmentünk, minden ilyen ex engem járat le, hogy én voltam a r*banc, meg a kutyának sem kellenék, és mindezt pl az egyik azok után, hogy bocsánatot kért tőlem mindenért, egy másik meg miután kidob azért a mai napig szexelne velem, tehát minden ex, a saját családjának, barátainak, akik ugye ismerik az én barátaimat, meg az összes aktuális bnőjüknek, volt aki még az én családomnak is, engem lejárat, hibásnak hoz ki, r*bancnak titulál. mindezt miután ismétlem engem csaltak meg, vagy azt mondták mindig együtt leszünk és közben megunva eldobtak, meg sorolhatnám.


fontos lenne nagyon tudnom mit tehetnék ez ellen, mert ráadásul most megint egy ilyen szakítás előtt állok.

a mostani barátom olyanokat csinált, hogy nem jelentkezik vagy egy hétig, utána meg mintha mi sem történt volna, egy csajismerőséről olyanokat mond, hogy szeretik egymást, csak nem lehetnek egymáséi, le akart húzni pénzzel, a tesojára rá akart tukmálni, hogy nyugodtan meghúzhat, stb, csak pont gyereket várok tőle és most az egyszer én akarom a szakítást kezdeményezni, de mindenki, ismétlem mindenki azt fogja hinni, hogy én vagyok a r*banc hogy lelépek tőle, pláne az anyós szemében, mert ugye senki nem lát a kapcsolatba és egy ilyen embertől megint nem várhatok egy intelligens szakítást, pláne tekintve, hogy az exeim ahhoz képest, hogy nem egy bunkó, parasztok, hanem tanultak, vagy sikeres vállalkozók, vagy épp megbecsült emberek, szóval ők sem voltak képesek erre.


2013. dec. 23. 15:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

szóval kezdem magam rém rosszul érezni, fáj, hogy emberek nekem támadnak, mert ezt meg azt hallottak rólam, és én nem vagyok még nő-nek mondható se, meg ilyeneket kapok már így is.

de még a saját családom sem néz semmibe, csupán mert ilyen helyzetben vagyok és nem egy férjezett normális nő, aki úgy vállal gyereket.


szóval, hogy lépjek ki ebből a mártír szerepből,hogy végre felálljak.

2013. dec. 23. 15:05
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen sokszor ugyanazt kapod, akkor nem lenne ideje legondolkozni, hogy te mit csinálsz rosszul? Talán nem kéne hagyni magad áldozatnak és kihasználhatónak.
2013. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
95%

szija :) hány éves vagy?

Szerintem a probléma ott kezdődik hogy jó nagy bunkó pasikat szedsz össze. A a másik pedig az hogy ezt ne hagyd! Legyél sokkal karakánabb és ne hagyd hogy ezek tönkre tegyenek. Ne keseredj el hanem vedd a kezedbe az irányítást

2013. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Elég zagyvaság, amit írtál, ráadásul én valahogy azt olvasom ki belőle, hogy olyan ütemben váltogatod az exeidet, mint más nő a bugyiját...

Amúgy, ha veled ennyi különböző ember egyformán bánt, nem gondoltál még arra, hogy talán te sem vagy teljesen tökéletes? (lefordítom a te nyelvedre: talán te vagy gáz?)

2013. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
tudom, hamarabb kell lelépni. most ezen vagyok.
2013. dec. 23. 15:12
 6/26 A kérdező kommentje:
#4 abban vagyok gáz, hogy túl angyal vagyok. hűséges, odaadó, kiszámítható, szerető szívű, megbocsátó. és ez nem jön be a kapcsolatokban ahogy veszem észre.
2013. dec. 23. 15:14
 7/26 A kérdező kommentje:

amúgy egy kapcsolatom 3-4 évig tart, szóval nem a fentebb feltételezett váltogatásokról van szó

talán kezdve az első szerelmemtől az utolsóig. mondhatnám így is.

2013. dec. 23. 15:16
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


#4 abban vagyok gáz, hogy túl angyal vagyok. hűséges, odaadó, kiszámítható, szerető szívű, megbocsátó. és ez nem jön be a kapcsolatokban ahogy veszem észre."


Magyarul nem társ vagy a kapcsolataidban, hanem szolga. Egy cseléddel meg nem szakítanak, hanem csak kirúgják.

2013. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

csak nem az én jellemzésem a kérdés.

hanem hogy szálljak most ki, hogy megint ne én legyek 1000 km-es körzetben lehordva?

2013. dec. 23. 15:24
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a helyzetben vagyok/voltam.De annyira szeretek én is adni.


Idővel rájöttem ezért gyengének és hülyének tartanak az emberek.Meg kellett tanulnom egositábbnak tűnni,meg kell tanulni nemet mondani időben stb.és keménynek lenni sok helyzetben.


És igen igaza lehet a 8-asnak szolgának és gyengének látnak bennünket.


Az anyós stb vélemyénye pedig ne érdekeljen,hál'istennek ilyen tekintetben jobb voltam,mert nem érdekel az ilyen ostoba emberek véleménye.



Úgyhogy mivel megéltem,nem tartom zagyvaságnak amit írsz.

2013. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!