Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg szeret vagy csak kihasznalt?

Figyelt kérdés

volt egy baratom akivel 3x is osszejottunk.az utolso szakitas egy hete volt.eloszor en szakitottam vele de nagyon megbantam aztan egy honappal kesobb beszelgettunk mert addig kerultuk egymast pedig ugyan az a barati korunk is sokat ettol fuggetlenul sokat voltunk egyutt de nem beszeltunk.aztan ugye mikor sikerult vegre egy honap utan beszelni akkor elmondta hogy mar nem szeret es tovabb lepett...aztan egy ujabb honap telt el es elkezdett felem kozeledni majd beszelni akart velem hogy kezdjuk ujra mert szeret es csak hazudni akarta maganak hogy nem es most minden mas lesz en igent mondtam.aztan negy nap mulva szakitott velem...majd eltelt egy het es ujra kezdtuk..megint egy het telt el es megint szakitott...

nem tudom eldonteni mit erez sokszor bizonyitotta hogy szeret es a baratok is igy lattak...de amiket csinalt azok ez ellen vannak..

szerintetek?


2014. ápr. 5. 19:10
 1/1 anonim válasza:
Furcsa dolog ez a szeretet. Van, hogy az ember csak azért van benne egy kapcsolatban, mert hiányzik neki ez az érzés. Addig, amíg nem jön el az életedben az IGAZI nem is fogod igazán megtapasztalni az igazi szerelmet. Valószínüleg, akiről most írtál, nem az igazi. Szerintem egy igazán jó, szeretetre épülő kapcsolatba belefér 1, max. 2 szakítás (bár annak ténylegesen, mindkét fél számára tudható, nyomós oknak kell lennie), de nem ennyi! Ráadásul azt sem tudjátok igazán miért. Ez így nem több játéknál. És ez így (főleg neked) nem jó. Mert amíg nem teszel pontot a végére, addig ez a kapcsolat lóg a levegőben, és a többi férfira nem tekintesz lehetséges parnerként, mert még valamilyen szinten hozzá vagy kötve ehhez a férfihoz. Neked (és nem neki) kell döntened! Zárd le, bőgd ki magad, majd egyenesedj ki, töröld le a könnyeidet, és élvezd, hogy újra szabad vagy, hogy lehetőséget adsz arra, hogy meglásd az IGAZIT! Sok sikert és boldogságot az életben!
2014. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!