Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most, beszéljünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most, beszéljünk vagy ne? (bővebb kifejtés lejjebb)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel minden rendben volt, legalábbis úgy tűnt... Most nem akarok belemenni a részletekbe. Elég az, hogy mostanában olyan közönyösen viselkedik... És egyszerűen én ezt már nem bírom... valamit tennem kell, de ha rákérdezek, akkor az jön hogy nincs semmi baja, csak fáradt, dolgozik, tanul..stb és ezért ilyen. De ma is, beszéltünk 20 percet msnen, erre elmegy, és én megkérdeztem hogy mikor beszéljünk. A válasz csak annyi volt hogy nem tudom... Lehet hogy ma inkább már ne... :S Küldjek neki egy smst, hogy beszéljük ezt meg, ha hazajött, vagy hagyjam mára?
2009. dec. 19. 15:41
 1/2 anonim válasza:
szerintem kudjé neki sms-t, mert akkor komolyaban fog venni.
2009. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit hanyagold, hogy ő keressen, mert ha keresni fog, akkor hiányzol neki. 27L
2009. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!