Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vissza az exemhez, vagy legyek türelmes?

Figyelt kérdés
Másfél év utána szakítottam a barátommal,ezután nem sokkal elég közel kerültem egy másik fiúhoz is.Nagyon jól elvoltunk, de a volt barátom még mindig szeret és vissza akar szerezni. Kavartam a másik fiúval,aki aztmondta hogy járjunk,de tekintettel van arra,hogy nem rég ért véget egy hosszú kapcsolatom,és még van idő,nem siet el semmit. A volt barátommal egyszer már bunyóba is keveredtek,ami nem miattam,hanem értem volt.. Viszont most pár napja semmit nem tudok az "új" fiúról. Hiába írok neki,csak megnézi,semmi válasz. Utoljára azt mondta hogy majd ha a volt barátom túllép rajtam,akkor beszélünk,addig felesleges. Nem értem miért csinálja ezt,ha tudja hogy őt választanám és nem akarok visszamenni a volt barátomhoz? Nem értem ezt az egészet...Várjak rá? Én irogassak neki,erőltessem a beszélgetést,vagy várjam meg amíg ő jelentkezik?Létezik,hogy meggondolta magát? Vagy az exem fenyegethette meg? A volt barátom még mindig nagyon szeret,és arra vár hogy visszamenjek hozzá,mindent megbocsájtana még..de nekem a másik fiú kell.. Rossz ez a bizonytalanság :|
2014. ápr. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

"ami nem miattam,hanem értem volt.. "


Igen, ezzel minden terhet levettél a saját válladról. -.-


"Menjek vissza az exemhez, vagy legyek türelmes?"


--> "Nem értem miért csinálja ezt,ha tudja hogy őt választanám és nem akarok visszamenni a volt barátomhoz? "


WOMEN'S LOGIC. IT'S ABSOLUTE PARADOXON.


-.-

-.-

2014. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fingod sincs mit akarsz. Tönkreteszed mindkét srácot és magadat is. Neked kéne végleg lezárni és dönteni az egyikőjük mellett.


De van egy tippem: ebből két szék között a pad alá ülés lesz. De nem baj, legalább a következő kapcsolatodban nem kevered ennyire a x*rt magad körül.

2014. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"bunyóba is keveredtek,ami nem miattam,hanem értem volt"


Húúú de lírai -.-


A kérdésed az, hogy visszamenj-e a volt barátodhoz, ergo gondolkozol rajta....amit viszont írtál:"Tudja hogy őt választanám és nem akarok visszamenni a volt barátomhoz"


Na akkor hogy is van ez? Nem ártana eldönteni mit akarsz. Én is hagynálak a francba az új pasi helyébe, pedig szegény még azt sem tudja, hogy nem csak a volt pasid nem lépett túl rajtad, hanem te se rajta...


Vagy ha igen, akkor miért kérdés, hogy visszamenj-e hozzá???


Nem értem az ilyen embereket. Szerintem te se magadat.


Üdv

22L

2014. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
heh..ahogy nézem az első is teljesen ugyanazon akadt fent mint én. Kedves első, én NŐ vagyok! Ez NEM női logika, ez idiótaember logika! Utálom, hogy az ilyen libák miatt vannak a sztereotipiák!
2014. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is nő vagyok, és én sem értem a kérdezőt.

szóval csak semmi általánosítás!

2014. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor támadjatok,de azért teszem fel a kérdést,mert segítségre számítok nem ilyenekre..másfél év után nyilván szeretem még a volt barátomat,de ez a szeretet a folytatáshoz már nem lenne elég,és úgy érzem hogy jobban meglennék a másikkal.Viszont amiket megtesz értem,és a másik konkrétan leszar,egyre jobban érzem azt hogy lehetne minden olyan mint régen..és igen,nem tudom hogy mit csináljak.. én is tudom hogy hülyén hangzik,de nem szeretnék szórakozni egyikkel sem..
2014. ápr. 5. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!