Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög? Avagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög? Avagy van ennek így értelme?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel távkapcsolatban vagyok tavaly december közepe óta, azonban sosem találkoztunk még. Nagyon hasonlítunk egymásra, könnyen kijövünk. Mindkettőnknek ez az első "kapcsolata", de ő nagyon félénk. Még azt is mondtam neki, hogy én utazom oda hozzá, de azt sem akarja, folyton csak: majd találkozunk, nyugi! Ellenben van egy másik fiú, aki sokkal romantikusabb alkat, és szeretne velem megismerkedni. Szeretné, ha én mennék oda hozzá, de ő térít mindent. Mit tegyek? Találkozzak vele, vagy inkább várjak a félénk fiúra, hátha előbb-utóbb fontosabb leszek neki, mint egyéb elfoglaltságai? Mindkettejüktől nagyjából fél országnyira lakom. L

2014. ápr. 5. 23:26
 1/9 manó1235 ***** válasza:
Én sosem hittem annyira az ilyen netes kapcsolatokban és sokszor van olyan h találkozik a két fél és rájönnek hogy mégsem nyerő a másik. De én inkább ahhoz mennék aki találkozni akar és ha az útiköltséget is állja akkor nagyon jófej :)
2014. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én neten ismertem meg a párom és 7 ève vagyunk már együtt.szerintem is azzal találkozz,aki akar veled találkozni.nekem gyanus a másik hapi.lehet van valakije,vagy valami kell h legyen ha nem akar veled találkozni!!
2014. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Állítólag az anyja nem engedi. De ez már röhejes! Lassan már négy hónapja "együtt leszünk". Ennek így nem nagyon van értelme szerintem.
2014. ápr. 6. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy lepd meg a félénket és hátha kiderül hogy nem is olyan félénk, vagy megtörik és bátrabb lesz (főleg ha ő tetszik jobban neked), vagy ha a másik is bejön és nem tudsz különbséget tenni a kettő közt akkor a válasz egyszerű, aki tenne érted az megérdemelhet aki nem, az elveszít.
2014. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia! nekem is voltak ilyen "kapcsolataim"

szerintem feltétlen találkozz vele, mert én az egyik fiúnál úgy pofára estem hogy csak na! annyira belevoltam zúgva..és olyan hirtelen belé estem, hogy amikor megláttam, azon nyomban mikor MEGSZÓLALT szemtől szembe kiábrándultam, csak neked akarok jót, minél előbb talizzatok! én is 2.at választanám :)

2014. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Elsőre nem sok értelmét látom egyiknek sem, viszont ha már választani kéne, lehet, hogy a második. Aki mindig csak terel, hogy majd ekkor-akkor, az nem sok mire jó..

De ha normális kapcsolatot akarsz ,nem jó a távkapcsolat...

2014. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sk1zo válasza:
Nekem is volt tav kapcsolatom es 3honap utan mindennap egyutt voltunk ugy hogy 1ev 1honap alatt talan ha 3x voltam itthon egyedul. Szval szerintem nem jelent semmit hogy az elejen tavol van ha utaa nem tudtok egymas nyakabol le szallni. 19F
2014. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igaza van Sk1zonak is, ha ez megoldható, akkor akár ez is lehet megoldás. De nekem pl olyanom volt, hogy nem volt megoldható. Attól függetlenül nagyon jóban vagyunk most is, de hosszútávú, szoros kapcsolatban nem tudtunk maradni a távolság, meg az eltérő elképzeléseink miatt. Mikor az ember megtelepszik valahol, van háza, baráti, üzleti köre, stb. már nagyon nem egyszerű a dolog.
2014. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. máj. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!