Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem kérdés, beszélgetés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem kérdés, beszélgetés, mert nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szóval?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy 16 éves lány vagyok, és valamiért (gőzöm sincs miért) nem vágyom arra, hogy minden pénteken és szombaton bemenjek a városba bulizni. Nem akarok berúgni. Tudom, ha bemegyek az nem egyenlő az ivással, de nálunk a suliban, sajnos igen.

Most meg kéne győzzelek, hogy amúgy nem vagyok annyira szabálykövető, szeretem az illegális dolgokat, csak nem azokat amik az egészségemet károsítják ilyen félelmetesen fiatalon.

Szerintetek mennem kéne? Hozzá kell még tenni, hogy vannak barátaim és nagyon szeretem őket,ők sem mindig járnak, csak mostanában lett ilyen felkapott a dolog. Csak a baj az, hogy a haverjaim sem együtt mennek, hanem külön-külön, más emberekkel, amit szintén nem értek de ez már tényleg másik kérdés :D



2014. ápr. 5. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
gunsnroses baz
2014. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon ráuntam erre az eljárunk-bebszni hülyeségre, mióta nem járok el minden pénteken szombaton azóta azokkal a "barátaimmal" meg is szakadt a kapcsolat. Szerintem nincs ezzel semmi baj, örülj neki. Már énse érzek késztetést ilyesmire. Jóvolt, szépvolt megvolt kész. Csináld azt, ami boldoggá tesz. :P


L/17

2014. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dehogy baj

én 21 leszek (fiú) de én sem élek ilyesmivel

nem kötelező :D ha neked így jó, akkor így éled az életed

2014. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ismerkednék ilyen felfogású lányokkal:D 19F
2014. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Tedd azt, amit jónak látsz. Ahogy fent is láthatod, sokan előnyben részesítik az ilyen felfogású embereket, nyilván egy bulizósabb embernél ez hátrány lehet. De csak azért, mert a többiek ezt csinálják, nem kell beállni a sorba.
2014. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ywerd ***** válasza:
Kedves kérdező! A te korodban még nagyon erős a közösséghez való tartozás igénye(van aki sose növi el),nyilvánvalóan ezért bánthat hogy te nem vagy olyan mint az átlag.Éld ki magad úgy ahogy szeretnéd,azzal hogy nem részegen tántorogsz haza,miután két három ismeretlen megfarkalt,hidd el nem veszítettél semmit.Ahogy azzal sem hogy nem tudsz beszállni a "ki rúgott be jobban a hétvégén,és ki mit ivott " szintű társalgásokba.
2014. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ömm.. nem csak úgy lehet bulizni, hogy 2-3 ember "megfarkal" és részegen tántorogsz haza. Engem pl nagy bulizósnak tartanak, de soha nem tántorgok, és soha nem kúrok össze vissza de még csak smárolni se szoktam fiúkkal. -tudom tudom sok ilyen van, de ne általánosítsunk ha lehet-

Mindamellett nagyon igénylem a magányt, hogy egyedül lehessek, vagy a közeli barátaimmal. Nincs ezzel semmi baj, ha neked a bulik, koncertek ilyesmik nem jelentenek örömöt akkor minek mennél? Csak fölösleges pénzkidobás lenne. Bár szerintem egyszer mindenkinek ki kell próbálni -minőségi társasággal, minőségi zenével-, mert "egy jó koncert megválthatja a világot." :D

2014. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Ez inkább tökjó h nem bégetsz a birkákkal .
2014. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!