Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak pár hete vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak pár hete vagyunk együtt. Mit vegyek a barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem tudom annyira, hogy miket szeret, közös élményünk nem nagyon volt, nem rég óta vagyunk együtt, de mindenképp szeretném valami különlegessel meglepni a barátomat. Közös fényképes és hasonló dolgokat egyenlőre nem szerettem volna, de végülis jöhet bármi! Két hetem van eldönteni. Arra is gondoltam, hogy valamit készítek (egyik barátnőm tőlem például egy portrét kapott magáról a pár apróság mellé 18.szülinapjára) ,gondoltam versírásra és hasonlókra is, de a legjobb ötlet se elég jó. Nagyon ki akarok tenni magamért.:)
2014. ápr. 6. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos, képet magadról semmi képp se adj! Szerintem valami "fogyaszthatót" vegyél neki. Nem hiszem, hogy örök emlék kellene így pár hét után. Talán szeret valami italt, vagy ahogy a mondás tartja, a férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út. Vagy, egy vulgáris, de biztos befutó, sz.pd le. Tudom, hogy ez most bunkón hangzik, de hidd el, ez nagyon nagyon jó ajándék egy fiúnak.
2014. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi két hónapja voltunk együtt a párommal, amikor nekem szülinapom volt, és egy ennyire friss kapcsolatnál nem is nagyon lehet mit venni. Vegyél neki plüsst ( de közös képeset ne! ), vagy valamit, amiről tudod, hogy a hobbijához kapcsolódik. Nyomtass neki filmesposztereket, ha filmbolond, egy pár jó minőségű zoknit, hogy ha sportol, ha rajongó, akkor csináltass neki "mezt" ( fogsz egy trikót, rányomtatsz egy számot a nevével ), ha kütyürajongó, akkor egy jobb fej/fülhallgatót, vagy bármi hasonlót.
2014. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, valahogy lemaradt az az infó, hogy én a páromtól plüsst kaptam...satöbbi. :)
2014. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tortát mindenképp és esetleg egy közös programra szóló jegyet! Pl 3D mozi belépőjegyek?

Attól függ mennyi pénzed van.

2014. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Unokatestvérem kapott a 18. szülinapjára egy olyan puzzlet, amelyen a legjobb barátnőjével volt. Rengeteg ilyen kedves ajándékot lehet készíttetni. Szerintem ez személyes de egyben aranyos dolog is.:)
2014. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!