Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Akinek van barátja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akinek van barátja, hogyan szőrtelenít odalent?

Figyelt kérdés

Én mostanság jutok el odáig a barátommal, hogy a ruha is lekerüljön rólunk, de kicsit aggódom... nem tudom "teljesen" kiborotválni belül, hiába próbálom, mindig marad egy kicsike csík... ti ezt hogy oldjátok meg?

(ja, és 19 éves vagyok)


2009. dec. 19. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meghagyok felül egy kicsit, a volt barátom így szerette és nekem is jobban tetszik így, hogy nem teljesen csupasz. Borotvával mindenhol le lehet szedni, úgyhogy nem is nagyon értem, hogy hol marad neked csík. Ahol marad, ott is borotváld le...vagy miért nem megy?


20L

2009. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem mindig sikerült teljesen leborotválni magamnak... nem tudom elmagyarázni, próbáld jobban széthuzni a részeket hogy hozzáférjél.. én kádban állva, ülve térdelve szoktam mindig épp amilyen irányból kell hozzáférni
2009. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
felül igen lemegy, de ott alul, ahol a "nyálkahártya rész" kezdődik, amellett, én sem tudom jobban elmagyarázni :D
2009. dec. 19. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Értem. Próbáld meg tényleg jobban széthúzni, én térdelni szoktam, de úgy, hogy a lábaim szét vannak teljesen rakva (mintha lovagló pózban lennél) és a szőrnövekedéssel ellentétesen egy ÉLES borotvával. Tompa nem jó, mert azzal csak szenvedsz. Én ott így szoktam.


20L

2009. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ha a barátommal vagyok, akkor teljesen leszedem. elég hajlamos vagyok kipattogni, de mivel sajnos csak hetente egyszer tudunk együtt lenni, ezért hetente szedem, így nem gyötröm meg annyira ott a bőrt.

24 L

2009. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most ez komolyan olyan fontos? télleg mindenki képes 3naponta borotválni? hihetetlen h ez mennyi problémát okoz. sokkal csúnyább mikor visszanő mintha nem szeded.. és k.rvára viszket:D nemtudom, az én barátomnak úgy jön be ahogy van, emberfügőő, de akkor sem értem :D
2009. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én gyantázom az egészet, tök sima lesz 2-3 hétig!!!! és szerintem nem fáj kibírhatatlanul :)
2009. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jajj, már régóta gondolkodom A gyantán, de nem bírom rávenni magamat :S :S
2009. dec. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!