Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kielemeznéd velem ezt a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Örülnék ha kielemeznétek velem az alábbi exek között zajló beszélgetést, akik "jóba" akarnak maradni. Legyen a fiú X, a lány Y. A fiú kezdeményezte a beszélgetést (X).


X: tüdőgyulladásom lett, nagyon rossz

Y: sajnállak, gyógyulj meg minél hamarabb! :) mióta van?

X: egy hete már...

Y: jajj te szegény... :( egyébként mi újság, voltál edzeni?

X: igen voltam, meccs is volt, nyertünk, de nem játszottam, csak kimentem nézni, nem játszhattam mert beteg vagyok, ennyi

Y: ja értem.


Ennyi volt a beszélgetésük, azóta nem beszéltek.


Olyan kérdésekre keresem a választ, hogy szerintetek ez egy normális baráti beszélgetés-e, vagy esetleg valamelyik fél bunkón viselkedett volna a másikkal? Ha igen, melyik fél, és miért? Köszi a válaszokat előre is!



2014. ápr. 6. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos beszélgetés, mit kellene ezen elemezni?
2014. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez egy normál hangvételű beszélgetés, semmi extrát nem látok benne.
2014. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így van, semmi eXtra sincs benne.
2014. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi bunkó
2014. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem tűnt fel hogy a srác szinte lekakilja mi történik a csajjal, és hogy csak magáról mesél? Nem illendő megkérdezni hogy a másik fél hogy van?
2014. ápr. 6. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:
a csajt se érdekli h mi van a sráccal...magasról lesz***arja amit mond.
2014. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg a fiú elég bunkó, pláne ha ő írt a csajnak először. Viszont tényleg nem érdekelheti mi van vele,csak panaszkodni akart vkinek.
2014. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tipikus egyoldalú érdektelen beszélgetés. A srác szarik rá, a csaj meg puncsol neki. Ott rontja el a lány, hogy többször is érdeklődik. Elég lett volna egy kérdés is. A srác nyeregben érzi magát mert abban is van és innentől bukta az egész.
2014. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy "ja értem"-re nekem sincs kedvem a beszélgetéshez.
2014. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Szerintem ezután a srácnak kellett volna kapcsolnia, hogy ő is kérdezhetne. A csaj már csak azért írta utoljára hogy "ja értem", hogy leessen a gyereknek, nem csak neki kellene érdeklődnie...
2014. ápr. 6. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!