Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen aludtatok ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen aludtatok ott a barátotoknál/barátnőtöknél? És, hogy beszéltétek rá a szüleiteket, hogy bele menjenek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

15 évesen.

Hozzá kell tennem, hogy remek a kapcsolatom velük és bíznak bennem.

2014. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17 évesen aludtam először ott a barátomnál, és a szüleim úgy mentek bele, hogy előtte elhívtam a barátomat hozzánk, és bemutattam a szüleimnek, így már tudták hogy hová megyek, róla is jó véleménnyel voltak, ugyhogy nem volt nehéz rábeszélni őket.
2014. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, mondtam, hogy ott alszom azt csók

20/F

2014. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 voltam, és azt hazudtam, a barátnőmnél alszom.

Szóval, én vagyok „a mindenki jó valaminek, más nem elrettentő példának” esete.

Senki ne csinálja utánam. XD

2014. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17,5 évesen. 1 éve voltunk már együtt. Szüleim elutaztak, megkérdeztem átjöhet-e hogy ne legyek egyedül. Bíztak bennem, bíztak a barátomba is, mert tudták, hogy érett felelősségteljes fiú (akkor volt 20). Szóval nem kellett őket győzködni, örültek, hogy lesz aki vigyáz rám.
2014. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem már ismernek a barátnőm szülei,úgyhogy azzal nem lesz gond.
2014. febr. 3. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Majdnem 19 voltam


Elmondtam, hogy szeretném...megértették..

Annyi volt, hogy figyeljek oda amire kell( ;P ) de ezt anyukám enélkül is gyakran elmondta...tehát nem ért meglepetésként...

6-17 évesen nagyon tiltakoztak már a felvetésre is hogy lekésem én vagy az akkori barátom az utolsó buszt..

Ha én késtem volna le, akkor értem jöttek volna, ha ő, akkor az öcsem sobájában kellett volna aludnia..ezt így a srác szemébe a 195 magas édesapám:):)

Amúgy tényleg nem feküdtem le a sráccal, de nem azért mert nem aludhattunk egymásnál:)

2014. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19 voltam, nem kellett őket győzködni, mert azt mondtam a barátnőmnél alszom, miközben a pasimhoz mentem. Többször is eljátszottam ezt a dolgot. Majdnem 1 évig voltunk együtt. Sose derült ki.


Nem tudtak róla hogy barátom volt. Nem volt olyan bizalmas a kapcsolatom velük hogy ilyesmikről beszélgessek velük. Úgy gondoltam magánügy...Túl sok lett volna a kérdezősködés meg ilyesmi. Egyszerűbb volt így.


Később, már nem körülményeskedtem ennyit. Közöltem hogy kivel leszek és kész.

2014. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!