Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból kérdezem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból kérdezem, hogy nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A párommal van egy 16 hónapos kislányunk.Mivel nagyon sok időt töltünk kb. két hetente el szokott menni szórakozni, egy kicsit kikapcsolódni, mi ilyenkor a szüleimnél alszunk a picivel,mi így kapcsolódunk ki.én nem megyek még éjszaka sehová,mert a kislányom még mindig többször felébred éjjel és csak én tudom visszaaltatni.


Mostanában a párom mondja nekem, hogy szóljak a húgomnak, hogy nyugodtan csatlakozzon hozzájuk így egy társaságban szoktak lenni,beszélgetnek,iszogatnak.

Nektek mi a véleményetek erről?Nem vagyok különösebben irigy ,hogy én nem mehetek,nem is voltam az a nagy bulizós típus, féltékeny sem vagyok, bízom bennük,de nekem egy kicsit fura így ez a helyzet, lehet, hogy egy kicsit maradi vagyok.most hétvégén is elindult a párom haverokkal a városba(mi a közeli faluban élünk) és hazavitette magát, hogy ő kocsival külön visszamegy még mert nem szeretne addig maradni mint a többiek és hogy majd hazaviszi húgomat(mintha nem lehetett volna útközben hazavinni)Szóval már kettesben mentek vissza...


2014. ápr. 7. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát furcsa, de vagy az van hogy rémeket látsz, vagy az hogy tényleg van ott valami. Mindenesetre ha annyira zavar ülj le a pároddal, és mond el neki mit érzel evvel kapcsolatban.
2014. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem tudatalatt is meg fogod elégelni azt, hogy ő mehet, te meg a picivel kell maradnod.. és az h csak te tudod visszaaltatni az megint csak a te hibád, bár ezt ahogy mondják az első-gyerekes anyák el szokták hibázni..
2014. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem marad meg nélküled elsősorban nevelés kérdése. nyugodtan hagyd ott a mamával (persze ha ez neki nem teher,hogy picit szenvednie kell vele) és majd úgyis vissza fog aludni nélküled is. De olyan nincs,hogy csak ő mehet mindig. Te se mész a barátnőiddel pl fodrászhoz v vmi amíg ő a picivel van? Mert ahogy neki neked is kell a kikapcsolódás.
2014. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Igazatok van, az én hibám is, hogy mással nem alszik vissza.A páromtól nem sajnálom a szórakozást,egyébként sok mindenben közreműködő,sokat vigyáz a kislányra nappal, általában így egyedül el tudom intézni a vásárlást, órákat tartok stb. és a szüleim is sokat segítenek,így sokszor ki tudok én is mozdulni.A kérdésem inkább arra irányult, hogy mit szólnátok, ha a párotok pl. a testvéretekkel járna el szórakozni?Ha nagyon egyszerűen szeretném megfogalmazni.
2014. ápr. 7. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bízol bennük és tudod,hogy nem olyan a húgod (khm..szóval érted) akkor ne zavarjon szerintem. De néha te is elmehetsz velük nyugodtan. Talán te is megnyugszol.
2014. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!