Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak ha a pasim rámunt? Csak kiváncsiságból kérdezem, nektek erről milyen tapasztalotok van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 20:09
1 2
 1/12 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Otthon marad legózni ahelyett hogy találkozna veled
2011. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Lány vagyok, és általában én szoktam előbb megunni a pasijaimat, mint ők engem. De leírom, hogy nálam mik a jelei, hátha ezzel is segítek :)

Szóval, olyankor általában nincs annyira kedvem hozzá, nem nagyon találkozunk, de ha találkozunk is, akkor sincs kedvem semmihez. Szóval, bármit kérdez, h mit csináljunk, a válasz "nem tudom" vagy "ahhoz nincs kedvem". Plusz, amin nálam nagyon kiütközik, az az, hogy egyébként borzasztó féltékeny típus vagyok, de ha már unom a pasit, akkor nem érdekel, hogy kivel mit csinál, és ezáltal nem balhézom vele más csajok miatt. Ami csalóka, mert ő azt érzékeli, hogy "végre abbamaradtak a balhék, de jó", de közben nálam azt jelenti, h hamarosan lapátra kerül az illető úriember.

Ha megunom, akkor már nem tud érdekelni semmi, amit mond/mesél/tesz. És nálam itt már nincs visszaút, ha rá is jön, hogy mi a helyzet és elkezd teperni, az csak még jobban idegesít. Innentől már tuti lapát. A kérdés csak az, hogy mikor határozom el magam.

2011. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Y4kuza válasza:
100%
05-12 12:30 hogy te milyen kegyetlen vagy. szinte csak kihasználod a pasikat. igazán szép természet mondhatom
2011. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

05-12 12:30

Idióta

2011. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kedves előző, nem védeni akarom akinek válaszoltál, de mindenki életében van olyan, hogy elmúlik a szerelem a saját részéről és az tényleg ilyesmi
2011. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az oké múljon el. De, hogy forgatókönyve van rá az már kicsit vad.
2011. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

előző: az rendben van..mindenkivel előfordulhat az ilyen...csak a stílusa meglepő ahogy ezt a dolgot előadja :D Kb olyan közömbösséggel, mintha én azt mondanám, hogy "reggel felkelek, elmegyek mosakodni, és megreggelizek."

az előttem írók szerintem ezen lepődtek meg... :)

2011. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
látom közben írt már más is :) na mindegy :D
2011. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a stílus jelenleg egy önbizalommal teli csajt jellemez, ami nagyon hamar elszáll, amikor majd őt unja valaki


a stílus folyamatosan változó dolog, nem kell fennt akadni rajta

2011. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

05.12 12:30

Ráunsz. Hmmm. Akkor nem is vagy szerelmes, csak partner kell neked. Valószínű, hogy csak a szexre meg a saját szórakoztatásodra kellenek neked a pasik. AZ meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg az a másik ember szeret téged, ragaszkodik hozzád? Te hogy éreznéd magad, ha veled így bánnának? Neked van egyáltalán szíved, lelked?

Az ilyen lányoknak nem szabadna, hogy fiújuk egyen egy percig sem.


Azért vagyok ennyire felháborodva, mert jómagam is csúnyán megjártam egy hozzád hasonló lánnyal.

24/F

2011. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!