Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
most szakítottunk, a barátnőmmel, és hát nagyon megvisel ez a dolog, olyan szinten, hogy csak rá gondolok, 19 éves fiú vagyok, és nem az első, hogy ezen megyek keresztűl, de most kivételesen, nem szenvedéssel szeretném eltőlteni a napokat.. valami ötlet arra, hogy otthon mit tudnék csinálni ? mert nem nagyon vannak barátaim, és így kimozdúlni sem tudok sehova.. de valami ötletet nagyon szeretnék, mert elviselhetetlenűl fáj, és ezt a kapcsolatot már nem lehet megmenteni, végleg vége.

2014. ápr. 7. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz sorozatot. De ne romantikusat! Azt szigorúan megtiltom :D
2014. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Muszáj valamilyen elfoglaltságot találnod, amire koncentrálhatsz. Nekem anno az olvasás, tanulás nagyon sokat segített. Ezen kívül pl. valamilyen sport, testmozgás (otthoni edzések) is segíthetnek, kedélyjavító és legalább az agyadat is lefoglalja.
2014. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv a körforgásban.Majd jön az új nő és az új csalódás és így tovább.
2014. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen, hát otthon krimit nézek, abba nincs romantika :D zenét nem merek hallgatni, mert tuti rá gondolonék. de talán elkezdek olvasni :) !
2014. ápr. 7. 16:38
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, ne aggódj, tudom, nem az első eset, sokszor éltem már át ezt, csak álltalába, szenvedtem 1-2 hetet, mindennap. de most valamivel leakarom foglalni magam , és hát otthon sok könyv van, meg a 80 tv adóból, valamit csak találok, ami leköt :)
2014. ápr. 7. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz a trutyubon vagy máshol troll videókat nekem az mindig feldobja a napom.
2014. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát sajnos, se gépem, se netem, azaz net van, csak gépem nincs, mert eladtam, nem tudok sajna youtubeozni, pedig igen, az jó lenne. nemtudom mit tegyek, jó itt nem fogok nekiállni rinyálni, hogy mennyire rossz nekem, ezért nem is látszik, a fájdalmam, de amúgy fáj :/
2014. ápr. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!