Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl ezen? Már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen? Már azt sem "bírom" ha egy barátja volt előttem a lánynak.19/f

Figyelt kérdés

Ez valami kisebbségi komplexus miatt van? (nem kicsi a farkam) Már ha egy barátja volt előttem egy lánynak , már akkor kiábrándulok belőle, megalázónak érzem. Főleg ha már több , folyton elképzelem ,hogy dugták meg előttem stb...

Gondolom ez nem normális dolog , más embert nem zavar akkor én miért vagyok ilyen?


2013. nov. 5. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nem tudhatjuk, hogy te miért vagy hülye.
2013. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nőj fel és légy férfi.

Akit ez zavar az jó hülye. Vagy konzervatív és vegyél el valami szentfazék házasságig szűz maradok fap*nát.

2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha egyedül nem megy, nem árt egy pszichológus.
2013. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noydra ***** válasza:
Gyerekes vagy.
2013. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, mit kell egyből parasztkodni? Én próbálom elfogadni nem DIREKT vagyok ilyen. Kössz a semmit.
2013. nov. 5. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy őszinte legyek kicsit beteg ez már. Persze valahol érthető, hisz egy bottal sem piszkálnám meg azt a fiút, akinek előttem vagy 20 nője volt és legalább 15 hölggyel le is feküdt.

De azért azt sem várhatod el valakitől, hogy teljesen érintetlen legyen 19-20 éves korára. Lehetséges, mert én 19 évesen kezdtem el pasizni és 20 évesen volt az első aktusom, de ez ritka.

Szóval ezen jobb, ha túl lépsz, vagy sokáig magányos leszel.

2013. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem alaptalan az érzés, mindenki jobban szereti a friss húst, mint a szanaszét b*szott használtat. Dehát ez van, ezt el kell fogadni, manapság már majd minden 13-14 éves csajban járt már "hüvelykukac". :D
2013. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem bírom főként ha egy férfinak ötnél több szexuális partnere volt. Emiatt aztán nem is találok párt. 25/L
2013. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 18 éves vagyok szintúgy fiú. régebben nem tudtam elfogadni és nem is akartam ha egy lány elöttem már smárolt mással.Mostanába pedig velem is ez a para hogy, olyan csajjal nem jövök össze akibe f/@/s/z volt már elöttem.. ne halgass ezekre a r/i/b/a/n/c/o/k/ra.. kinek lenne kedve beletenni egy olyanba akit bulikba? wc-k be.. gátlástalanúl magukévá tettek? más csávó ráveri az arcukra és te kis ártatlan normális gyerek ott puszilgatod... kinek kell egy idióta K/u/r/v/a?
2014. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noydra ***** válasza:
Utolsó te direkt lettél ilyen hülye, vagy így születtél? :D
2014. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!