Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A suliban szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban szerelmes vagyok egy lányba. Hogyan tovább van esélyem?

Figyelt kérdés

Odamentem hozzá Facebook-on is beszélgettünk, elhívtam fagyizni ahova hozta a barátnőit is. Legközelebb ketten mentünk el és visszafelé séta közben elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé, de csak nevetett. Szereintem későn mondtam meg neki, egyből visszaértünk a buszmegállóba. A buszon találkozott a barátnőjével, mondta neki , hogy űljön le, de mintha nem akart volna kicsit zavarban volt.

(a lány 15éves és 9.es én 16éves és 10.es)


2014. ápr. 7. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit korai kijelenteni, hogy szerelmes vagy bele. Ettol fuggetlenul szerintem ne add fel, csakhat igy egybol razuditani, hogy szerelmes vagy lehet kicsit korai volt es talan sok is.

Ismerkedjetek meg, majd alakul magatol a dolog.

2014. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) jöhetnek még válaszok
2014. ápr. 8. 16:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve honnan tudjam hogy van -e esélyem?
2014. ápr. 11. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem koptatott le nagyon durvan, akkor semmi nincs veszve, de vedd kicsit vissza a tempot. Nem kell egybol mindennek a kozepebe belevagni.

Szoval, a lenyeg, hogy lassan, nyugodtan, kezdjetek el ismerkedni, probaljatok meg minel tobb kozos programot szervezni, akar ugy is, hogy tarsasaggal mentek ki valahova. Az is eleg fontos, hogy egymas tarsasagaval mennyire josztok ki jol.

2014. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 12. 17:20
 6/7 A kérdező kommentje:
És hova hívjam el? Vagy hogyan folytassam?
2014. ápr. 13. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elobb ismerd meg. Ha tudod, hogy ova jar szivesen akkor epeinte olyan helyekdre vidd ahol tudod hogy jol erzi magat. Sokkal oldottabb lesz, esetleg nem vonja el a figyelmet az uj hely "varazsa".

Beszelgess vele minel tobbet. Ha lehet szemelyesen. Ez a legjobb.

Deritsd ki miket szeret es igy tovabb. Ha tenyleg oszeilletek akkor adja magat a dolog, ha nagyon erolkodni kell annak nincs ertelme.

2014. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!