Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes? (L-L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes? (L-L)

Figyelt kérdés

Szerintetek a szavaknak, vagy inkább a tetteknek és a viselkedésnek lehet hinni?


Barátnőm azzal jön, hogy nem szerelmes belém, de szeret. Mikor ezt mondtam neki, zavarba jött, hogy ez azért nem így van. Szintén mikor felhoztam neki, hogy "nah és mi van akkor, ha nem érzem, hogy szerelmes vagy?" felháborodott, hogy mi az, hogy nem érzem? Közöltem, hogy ez eléggé ellentmondásos, erre csak zavarba jött, és motyogta, hogy de nem szerelmes. Aztán csak annyit, hogy "annak higgy, amit érzel, ne annak, amit mondunk"


Fél éve vagyunk együtt, kijelentette, hogy sohasem fog átjönni hozzám, mert a szüleim tudnak rólunk, most mégis átjött, itt aludt. Ő az a fajta, akit nagyon befolyásol más emberek véleménye, nem vállal fel mindeközben. Mégis eljutott odáig, hogy kezet fogjon a szüleimmel. Nagyon nehezen enged közel valakit magához érzelmileg és testileg is, most először érez komolyabb érzelmeket és az ágyban is most először jó neki és tud elmenni, velem. De amiket mond és ahogy viselkedik, teljesen ellentétes számomra... Néha egészen hideg is tud lenni. Nehéz rajta kiigazodni...


Mit gondoltok?

Ő 22 lesz én 21.



2014. ápr. 5. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

lEszbikus kérdés?

MINDIG a tettek beszélnek. Sosem a szavak.

2014. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen.

Mindketten biszexuális lányok vagyunk, ő volt már pasival is előttem, ezt hozzá tenném.

2014. ápr. 5. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!