Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért érzem úgy? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért érzem úgy? De szerintem kibuknék ha az exemnek lenne új csaja.

Figyelt kérdés
Nekem is van már új barátom de még mindig gondolok az exemre.
2014. ápr. 7. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Meg nem leptel tul rajta teljesen:).
2014. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem léptél túl rajta! Valahol szereted még! :) Majd elmúlik! Ne foglalkozz vele! Hisz te is mással kamatyolsz!


26f

2014. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor mit tennél? Nekiállnál erről hisztizni a jelenlegi párodnak? Neki marha rosszul esne ha ezen kibuknál...
2014. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert csaj vagy és utálsz veszíteni, ez ennyire egyszerű, és a már nem totális győzelem is egy kudarc nektek e téren. Ennyi.
2014. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert túl fiatal vagy és tapasztalatlan.
2014. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Mert túl nagy az egód, szoktasd magad a gondolathoz, mert bizony lesz másik barátnője előbb-utóbb, ráadásul könnyen lehet, hogy olyan akivel boldogabb lesz mint veled valaha.
2014. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!