Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a felfogás a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a felfogás a fiúk részéről, miszerint a barátnőjük ne sminkelje magát, és ne öltözködjön nőiesen, nehogy másnak is megtetszenek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam ezen az oldalon, hoyg egyes fiúk nem szeretik, ha a barátnőjük feldob egy kis sminket, sem azt, ha csinosan (nem a kihívó és krvás öltözetre gondolok) öltözködik, mert akkor a végén még megtetszik más srácnak is. Csak szerintem irtó gázak ezek a srácok? Ennyire nem bíznak magukban?
2014. ápr. 7. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
egy kis smink még ok, de tényleg ne essen túlzásokba. nem a féltés miatt, hanem mert nevetséges
2014. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:
36%

Van egy másik oldala is ennek, amikor a nő elhagyja magát és már nem olyan vonzó mint amikor megismerte az ember.


Vannak ilyen emberek , gáz vagy sem, egyébként nem kötelező velük együtt maradni. Nem jó ha az embert korlátozzák. Nagyfokú bizalmatlanságból és féltékenységből.

2014. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kolosszus22 ***** válasza:

Nem, én szeretem a csinos, igényes nőket (persze az ízlésesség keretein belül) és csak olyannal tudom jó érezni magam aki ad a megjelenésére ha velem van, én is adok magamra, engem egyáltalán nem zavar ha más pasi is megnézi.

26F

2014. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak maradi "fiúk" akik elfelejtették hogy a nő akkor nő ha kiöltözik, és keni magát, tucat számra olvasni néha olyan kommenteket hogy olyan lányok kellenek némely csávónak mint aki most bújt ki a szülőszobán, se smink, full természetes legyen,


Lassan ott tartunk hogy lent se adjon fazont a nemi szervének, meg szemöldököt se szedjen

21F

2014. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az első 3-nak, én is szeretem ha a barátnőm ugyanúgy csinos marad.


Lényeg h azért ne öltözködjön rib***ancosan.

2014. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, gázok szerintem is.

Tipikusan azok a fajták,akik majd pont emiatt csalják majd meg a barátnőjük.

2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:
96%

Én eléggé normálisnak tartom magam (a modern "normálishoz" képest is), és valóban nem szeretem, ha a barátnőm agyonsminkeli magát, de nem azért, mert akkor másoknak tetszeni fog, hanem mert nekem nem tetszik, neki nem áll jól. Szóval azt tartom jónak, ha leheletnyi sminket használ, ami szinte észrevétlenül emeli ki az arca szépségét, és igen, nyugodtan hordjon csinos, nőies ruhákat. Nem vagyok egy féltékeny alkat, jobban szeretek megbízni a társamban - aki ezt már eljátszotta, abban pedig úgysem bízom meg többet, az ő baja.

Bennem is felfortyan a birtoklási ösztön, ha látom, hogy a kedvesem másnak is tetszik - de pont a bizalom miatt ebbe nem lovalom bele magam, hanem inkább teszek azért, hogy Ő lássa, vigyázok rá és kiállok érte. Ezen kívül úgyis tőlem kapja a legtalálóbb bókokat, hiszen jobban ismerem, mint bárki más ;)

24F

2014. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed, ennyire nem bíznak magukban. Az önbizalomhiányból adódik a féltékenység és a birtoklási vágy (nehogymár valaki rá merjen nézni).
2014. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szánalmasak. Aki ilyen az nem bízik a saját férfiasságában. Abban hogy eleget nyújt a nőjének ahhoz, hogy az ne csalja meg.


Az én férjem abszolút nem ilyen. Ő szereti a nem túlzásba vitt sminket, és a nem k..rvás, de nőies cuccokat. Az sem zavarja ha 1-1 felsőm kivágottabb egy kicsit. Ő úgy van vele, hogy nesztek irigykedjetek, ez a nő az enyém.... Nyálat csorgathattok de meg nem kapjátok.


kb így....


persze ő azt hiszi hogy irigykednek rá mert neki én vagyok a legszebb....pedig amúgy nem. Csak ő elfogult.


De ez az egészséges hozzáállás egy FÉRFI részéről szerintem. Mármint aki eléggé férfinak érzi magát:)

2014. ápr. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!