Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyes felfogás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyes felfogás, vagy túl "szigorú" velem szemben?

Figyelt kérdés

Barátom, akivel 7hónapja vagyok együtt, nemrég egyre többször azt hangoztatta, hogy egy kapcsolatban nincs szüksége a fiúnak lány barátokra, és a lánynak sem fiú barátra.

És, hogy ő nem szeretné, ha más fiúkkal is beszélgetnék akár neten. (kivéve, ha osztálytárs, és valamit muszáj)

Kapcsolatunk 1-2 hónapjában beszéltem az exemmel, akit nagyon utál, mert eleinte túrkálódott a kapcsolatban, és úgy láttam jónak, hogy ha látja, hogy békés vagyok, lenyugszik ő is.(ez mellékes) Viszont ezt is azonnal megmutattam a barátomnak, nem titokban történt.

Aztán nagy veszekedés lett, féltékenykedett, és minden vitánál felhozta, azt mondta utolsó ilyen húzás...o.O

De mostanában egyre többet hangoztatta, hogy ne beszéljek fiúkkal. (nemrég tudta meg, hogy még mielőtt összejöttünk több fiú írt nekem, de én normálisan tisztáztam velük, hogy nem szeretnék semmit,majd jött Ő és megszerettem.Ezzel is baja volt, hogy minek beszéltem többel) aztán most egyre többet kérdezgette, hogy nem-e beszéltem valakivel...

Mondjuk nem az a bajom, hogy szeretnék,és nem beszélhetek senkivel, mert azokkal is, miután őket lekoptattam minden kapcsolat megszakadt, így miután összejöttünk nem volt egy fiú barátom sem. Csak nem értem miért mondja annyit? Mi lehet a gond, ami miatt nem bízik bennem? Talán az az első eset? Ti azt nem értenétek meg, a helyében?

Mi a véleményetek erről? 17L 18 ő


2013. júl. 23. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Feltekenykedo tipus. Lehet, hogy kesobb majd lenyugszik.
2013. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zsarnok, hagyd ott még most amíg lehet, ez beteges. Normális ember nem gondolkodik így. Később még lehet hogy szájon is vág, ha megtudja hogy köszöntél az utcán a szomszéd Pistikének. Dögöljön meg az ilyen komplexusos idióta egyedül.
2013. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbáld tudtára adni hogy neked ő az egyetlen és pont ezért nincs azzal baj ha vannak fiú barátaid.
2013. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ha ő is ott van,és úgy együtt dumálunk valakivel, akkor nem mond semmit. Viszont ha neten beszélnék...

Felajánlottam neki, hogy nyugodtan menjen fel a facem-ra és nézze meg, hogy tényleg nem volt semmi, hátha lenyugszik utána, de nem tette.


Mindig azt az első esetet emlegeti, hogy ott úszott el picit a bizalma. De hát logikus ez? nem titokban írogattam vele, egyszer volt, rögtön meg is mutattam neki, hogy hogy legyen...szerintetek?

2013. júl. 23. 00:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Te is húzd meg a határokat. Amíg nem csalod meg, neked is jogod van ahhoz, hogy rajta kívül is legyen életed. Amúgy is gyanús nekem, ha valaki megtiltja az ártalmatlan emberi kapcsolatokat is. A bántalmazók is izolálják az áldozatot...
2013. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is mondtam, hogy akkor ő ugyanígy...de nem fog ez rosszul elsülni?:S
2013. júl. 23. 00:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Legfeljebb lesznek lánybarátai. Hacsak nem csal meg máris.
2013. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt most hogy érted??Miért történne az??
2013. júl. 23. 00:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Néha azok gyanakodnak ok nélkül, akiknek vaj van a füle mögött.
2013. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor lehet az van a háttérben? :O nem tudnám elhinni róla...

Attól nem lehet,amit ő mondott? Hogy az exes dologgal 'szúrtam'el?

2013. júl. 23. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!