Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is hagyjam mindket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hagyjam mindkettőt? Nehogy két szék között a padlóra essek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit megismertem,eleinte jókat beszélgettünk,jól elvoltunk.Aztán feltűnt az egyik exe és összejött vele.Megadta egy barátnője elérhetőségét akivel mindennap beszélek,sőt odáig eljutottunk,hogy pucér képet küldtünk egymásnak.Elhívtam randizni,de azt mondta majd meglátjuk.Írtam neki,hogy akkor nem lesz semmi?Erre írta,hogy ő ilyet nem mondott,majd meglátjuk.Ezután randira hívott az a csaj,aki összejött az exével(szakítottak) de a barátnője mondta,hogy 18 cm alatti péniszű pasikkal nem alakít ki kapcsolatot,illetve azért jön abba a városba ahol lakok mert itt lakik a pasija is.A barátnője mondta,hogy azért megy.Ha elmegyek a randira úgy se lesz semmi,de akkor meg a barátnőjénél sincs esélyem,mert azt hiszi,hogy akkor nem ő tetszik nekem ha elmegyek a randira,viszont ha nem megyek el,akkor se valószínű,hogy lesz valami a barátnővel,mert ez a meglátjuk nem túl meggyőző.

Inkább szakítsam mindkettővel a kapcsolatot,hogy ne kínozzam magam?



2014. ápr. 8. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, dobd mindkettőt. Meztelen képet küldős csaj kinek kell? És olyan, aki kijelenti, hogy 18 cm alatt nem áll szóba senkivel?


És nem, nem savanyú a szőlő, én is nő vagyok. Illetve én NŐ vagyok, nem kis tini riban.c lányka.

2014. ápr. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fú hát vannak itt gondok.

először is az,hogy minimális szinten sem tudtad kontrollálni,irányítani egyik helyzetet sem.

az elsőt szó szerint lecsapták a kezedről,te meg lazán átadtad.

a második meg egész egyszerűen leoltott téged,amikor levágta,hogy mennyire irányítható vagy.

agyon shit tesztelt.

azzal a hozzáértéssel,mint amiben vagy nem tudod kezelni egyik nőt sem,pedig itt mindkettő tuti kúrás lehetne.

ettől függetlenül menj el a randira,de ne hagyd már magad ennyire irányítani,meg ne várjál már döntéseket a nőtől,ne legyél pacsker ember.

2014. ápr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: "agyon shit tesztelt."


Neked volt valaha hosszabb ideig barátnőd? Mert a szavaidból csak annyi jön le, hogy egy pasiknak írt "Kiskegyed" színvonalú cikkek tartalmát böfögöd vissza.

2014. ápr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nah jött egy privát.

a pöc-sös dologra.

azt akarja elérni vele a csaj,hogy te mentegetőzz neki,ne érezd magad elég jónak hozzá,övé legyen az irányítás,el akar bizonytalanítani vele.

ha belemész,akkor csökken a vonzalmi értéked,ha sokszor bukod,akkor meg koptatni fog a nő.

ha nem tudsz mit kitalálni hirtelen akkor,mond rá aha aztán kész.

a lényeg,hogy ne zökkentsen ki.


a "meglátjuk" dolog meg hasonló.

irányító döntéshozó szerepbe hozza magát,hogy pitiztessen téged,látni akarja a vergődésed.

erre mehetett volna ez pl-ezt a meglátjuk dögevő dumát a kutyámnak kell adnom.pénteken 6ra ott vagyok érted:)

2014. ápr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha mind a kettő megy a levesbe.
2014. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!