Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hagyjam el a " vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyjam el a " vőlegényemet"? Nem enged el.

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok meg, mindig csaladra vagytam, az osszes baratnom hazas volt en meg 21 evesen egyedul, amit hatalmas tragedianak ereztem (hu, akkoriban micsoda hatalmas problemaim voltak....). Rossz tarsasag.

Aztan elkoltoztem es beleszerettem egy sracba, akit megszeliditettem, kozoltem, hogy csak komoly dolog erdekel. Voltsk hullamvolgyek, de etosebbek lettunk. Masfel ev utan osszekoltoztunk, kezdodtek a problemak. Egyke, soher, onzo - foleg anyagiak, a lakas nem akart rlkeszulni. Kozben anyospajtas uszitott a hatterbdn, de a parom nagyon

Talan ez az osszekoltozes a sok, de eleg volt arra, hogy rajojjek, akarmennyire is szeretem, nem akarok es tudok vele egyutt elni, valoszinuleg massal sem leszek erre soha kepes, egyedul akarok maradni orokke.

Tulajdonkepp az anyagiakon kivul nincs problema, de keptelen vagyok az egyuttelesre. Valoszinuleg mindenkivel az lennek, mint ahogy orgazmusra sem voltam kepes soha, csak turtem es elvwztem a melegseget.

Szoval tobbszor, most mar hetente emlitem a paromnak, hogy nem megy, elegem van, de nem enged el, tenyleg szeret. Hogy hagyjam el? Tudom, hogy o az igazi, de inkabb valasztom, hogy orokre egyedul maradok, nem megy!

Nem tudom elhagyni sem, sirva konyorog, visszatart. Tudom, hohy mar sem fizikailag, sem mentalisan nem birom tovabb.


2014. ápr. 7. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lesz ez még így se.

Vele nem működött ennyi. ami nem jelenti azt h mással sem fog.

De 21 évesen nem is nagyon kellene még megházasodni...

2014. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyél határozott, és szakíts.
2014. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsitt jobban összeszedhetted volna magad mielött leirod mert személyemnek nehéz volt az elejét közepét felfogni amugy ilyen esettel még nem találkoztam és foggalmam sincs sok nő pedig gondlom élne halna ha a pasija ilyen erős érzelmeket táplálna iránta hisz az ilyen valószínű sose csalná meg
2014. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ugralt a telefonom, kinaradt, hogy o mindig kiallt mellettem.

Megkerte a kezem 2,5 ev utan, de csak hogy mentsuk a menthetot, persze stillszeruen gyuru nelkul, meg csoro, de senkinek se mondjuk el, amig nincs penze beszerezni egyet.

Nem erzem magam eljegyezve, az ekszertol fuggetlenul! Csak szabad akarok lenni, amit folyamatosan mondok neki, de o mar az eskuvo idopontjat nezegeti. Kozolte, hogy minden jobb lesz utana. Nem hiszem.

2014. ápr. 7. 18:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar nem 21 vagyok, lassan 30
2014. ápr. 7. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor meg mi a francra vársz??

Legyél már értelmesebb és határozottabb.

2014. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem viselem jol az erzelmi zsarolast, föleg ha egy erös ferfi esik össze sirva, aki csak ertem ejtene könnyeket. Valami hatarozottabb kell, mint hogy " szakitsak", mert mar tobbszor mondtam neki, hogy nem megy vele.
2014. ápr. 7. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
k***úrvára nem értelek....
2014. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj hozzá és tegyétek pokollá egymás életét. Vagy elmégy. Túl fogja magát tenni, hidd el. Ő még találhat valakit, ha te nem is akarsz.
2014. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Hülye vagy? Ne mondogasd, hanem csomagolj össze és költözz el, nem olyan bonyolult.
2014. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!