Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszaszerezhetem még őt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem még őt vagy hagyjam végleg?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a történet és hosszú, de próbálom rövidre fogni, remélem lesz aki tud tanácsot adni, vagy volt már hasonló helyzetben.

Szóval van egy srác, akivel nagyjából 5 hónapja ismerjük egymást, elkezdődött valami, de nem jártunk (még) hivatalosan, és egyéb okok miatt végül vége szakadt annak, ami igazából még el sem kezdődött. Nem tudom az okokat, mert nem lett megbeszélve, lezárva a dolog. Nagyon sokszor próbáltam a srácot keresni, írtam neki szépen, írtam csúnyán, de nem igazán reagál. Egyébként nagyrészt szerintem az én hibám, hogy úgy alakultak a dolgok, ahogy... valószínű túlkombináltam a dolgokat, és megbántottam őt, mert írtam pár csúnya dolgot.

A kérdés lényege az lenne, hogy tényleg ennyire "gáz" ha egy nő teper egy férfiért? Tudom tudom, sokan azt mondják, hogy hagyjam, nem éri meg a fáradtságot, pedig én csak végre válaszokat szeretnék a kérdéseimre, de nincs válasz a részéről. Ha annyit mondana, hogy hagyjam békén, persze elfogadnám. De még ennyi sincs.

Viszont csak azért sem annyiban hagyni a dolgot, mert ennyit megérdemelnék.

Ha valakinek van valami okos ötlete, azt megköszönném.

27/L


2014. márc. 12. 22:25
1 2
 1/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nekem van egy okos ötletem: Kezdjél mással!

Ha ennyire leszarja a fejed, hogy válaszokra sem méltat, akkora semennyire nem érdekled már.

26F

2014. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem hogy hasonló válaszok jönnek majd, csak kicsit árnyaltabb a történet,mert eleinte tényleg jól indult minden, és csak nem értem, hogy mi történt.

Köszi azért.

2014. márc. 12. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egy ilyen kialakuló kapcsolat szakadt meg az okok tisztázása nélkül, nyitott kérdésekkel. Annyi a különbség, hogy a lány inkább a barátnője vállán sir, rengeteg csokit eszik az helyett, hogy beszéljen velem...

23/F

2014. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ez ilyen tipikus női reakció sajnos, amit mondjuk nem is értek, attól függetlenül, hogy én is lány vagyok..

Nekem csak annyi a bajom, hogy nincs lezárva, már mindegy is lenne, mi a válasz, csak tudjak végre továbblépni és tervezni tovább az életem. Hogy lehet egy felnőtt férfi ennyire makacs és "csakazértsem" ? És akkor még a nőkre mondják, hogy bonyolultak :S

2014. márc. 12. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, érdekes, nekem is van egy ilyen ügyem, és én is próbáltam végülis keresni a fiút, hogy beszéljünk, mert nekem is ez kellett volna a lezáráshoz.

megígérte, hogy találkozunk, de mégsem lett belőle semmi.

úgy tűnik, ez esetben az embernek magában kell lezárnia az ügyet, el kell fogadni, hogy maradtak kérdések. Ha a másik nem hajlandó beszélni, mit lehet tenni?

Nekem sem sikerült még teljesen lezárni, de úgy érzem, haladok. így szerintem több időbe telik a lezárás, de ez a megoldás maradt.

szerintem, ha még nem untad meg az irkálást, és tényleg kész vagy újra látni őt bármilyen elvárás nélkül, és már semmi remény sincsen benned, akkor írj neki csak annyit, hogy te csak kérdezni akarsz tőle pár dolgot, és nem akarsz tőle semmit, nem kell megijedni.

Viszont ha még van benned bármilyen remény, akkor szerintem ez az irkálás meg a könyörgés meg satöbbi az minden maradék esélyedet elrontja.

2014. márc. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát én most valahol a kettő között vagyok, már kezdem túltenni magam rajta, de sokszor még a reménykedés is ott van, pont emiatt, mert nincs még mindig lezárva.

Most hagyom, és esetleg később próbálom tényleg csak barátilag kérdezgetni.

Utolsó neked köszi!

2014. márc. 13. 09:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, én is a kettő között vagyok, még mindig reménykedek, hogy esetleg összefutunk az utcán, és legalább meglátom, hogy reagál rám. Ez nyilván egy folyamat, néha én is jobban vagyok, néha meg nem.

Én is úgy érzem, szívesen írnék neki valamit bővebben, de látom, hogy valójában semmi értelme. Nem akarok tőle valami szánakozó választ kapni, az meg, ha nem is válaszolna az én kétségekkel teli levelemre, szintén bántó lenne. Arra meg semmi esély, hogy egyszer csak kapjak tőle egy szerelmes levelet, ha ennyi ideig nem keresett. Szóval marad nekem a büszkeség, higgye legalább azt, hogy én is túl vagyok rajta :D

2014. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És mióta nem találkoztatok? Vagyis mióta tart ez az állapot?
2014. márc. 13. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
hát már öt hónapja, hogy vége, és utána megint felvettük a kapcsolatot írásban, ami sajnos nekem csak meghosszabbította a lezárást, mert végülis érdemi infót nem kaptam belőle, csak ígérgetéseket, és kb 3 hónapja hallottam róla utoljára. tudom, kicsit lassan teszem magam túl a semmin, de ezek szerint legalább nem én vagyok az egyetlen :D
2014. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem te vagy az egyetlen :D Én is túl sokat agyalok a "semmiségeken". Neki legalábbis úgy látszik tényleg csak ennyit jelentett az egész. És csak azért nem értem, mert én azt láttam rajta, hogy ő is kezdi komolyan gondolni.

Te annyiból vagy szerencsésebb, hogy neked legalább ígérgetett, nekem még annyit se :D

2014. márc. 14. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!