Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok errol? Foleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok errol? Foleg férfiak véleménye érdekel.

Figyelt kérdés
Ki lettem oktatva, hogy a barátom (8 hónapja vagyunk egyutt), nem mondta még, hogy szeret. De érzem és ezzel nincs gond, jól esne, de majd mondja, ha úgy akarja. Erre a baratnom, hog miért nem szólok neki (mit???), mert hogy az o baratja, már egy hét múlva mondta neki (egyszer találkoztak akkor még csak-távkapcsolat, második találkozás után már lefekudtek)... Én érzem hogy szeret és ez nekem tobbet jelent..
2014. ápr. 8. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. A barátnőd meg nagyon naiv, nehogy őrá hallgass.
2014. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te mondod neki? Mit välaszol olyankor?

van aki nem szereti folyton mondogatni,de minden pasi tudja,milyen fontos ez egy no szamara. Lehet hogy tenyleg meg nem erzi ugy,hogy szerelmes beled, es ezert nem mondja.

2014. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki még én sem, és nem is szeretném elsonek...
2014. ápr. 8. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.A barátnőd irigy sztem rád
2014. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad es szerintem addig jo a kapacsolat, amig erzed.


40F

2014. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd mondja. Én is úgy vagyok vele, hogy csak akkor mondom, ha 120%-ig úgy is gondolom. Ha érzed, az a fontos. A szavak csak szavak, de ha a tettein, vislekedésén érzed, akkor az szinte már több is, mintha mondaná. (Annál biztosan több, mintha mondaná, de nem gondolná teljesen úgy.) A barátnődre ne hallgass, ebbe pláne ne, de lehet másban sem kellene, mert a jelek szerint nem akar neked jót. (Persze lehet nem szándékosan, csak butaságból, de az igazából mindegy a végeredmény szempontjából.)
2014. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit mondasz a párodnak...az a lényeg hogy mit csinálsz!!! Ha érezteti Veled, hogy fontos vagy számára akkor ez lényegtelen. Majd mondani fogja, ne aggódj!!!
2014. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!