Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányok írjatok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok írjatok akiknek sokat van külföldön a párjuk! Hogy bírjátok? Nem lett több a vita?

Figyelt kérdés
barátom gyakorlatilag 6napot van külföldön, felet velem, én ezt nem bírom, egyre több a vita, és most már kicsit úgy érzem, hogy a karácsonyt is nélküle akarnám tölteni, de ha ez bekövetkezik akkor összeomlok...úgy volt hogy tegnapra hazajön és felhívott, hogy csak karácsony reggelén jön haza, én már ezt sem hiszem el...ti voltatok már hasonló helyzetben?
2009. dec. 20. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


csak kiváncsi vagyok a válaszokra,,,mi távkapcsolatban élünk a párommal.

2009. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a volt barátommal úgy voltunk az elején, hogy 1 vagy 2 hetet kinnvolt, 700km-re tőlem, aztán közben hétvégére hazajött, ha tudott. Sokszor már sírtam, mikor visszament, aztán nem bírtuk, és felmondott, hazajött miattam. Pont ekkor kezdődtek a veszekedések, mindkettőnknek szokatlan volt, hogy annyit együtt lehetünk, amennyit csak akarunk és sokszor kötözködésbe ment át a beszélgetés. Nagyon sajnálom, imádtam azt a srácot. 3 hónappal a hazajövetel után szakítottunk. :( Hidd el, nem olyan rossz az, ha kinnvan, főleg ha elég erős a szerelem és a hűség is.

18/L

2009. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!