Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már nem 1x, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már nem 1x, h párommal összevesztem ( nem volt igazam) és megrángatott, belém ütött, rugdosott, mint az ovodások csak persze felnőttként. Eddig elnéztem neki, m rájöttem, nem volt igazam. Mi legyen?

Figyelt kérdés

már úgy gondolom,h ha nincs igazam ha van, akármit mondok is neki, semmi joga hozzám érni,ha én se bántom őt. bántson szóval, de h tettel? félek ez nem elfogadható és nem tűrhetem el. mi legyen? mondanám, h ha még1x előfordul vége,de ezt már ígérte és mégis. mi biztosítaná, h ne tegye meg többé? vita így is ugy is lesz, olyan is biztos, h nem lesz igazam.. ilyet nem leht eltűrni,h ő ezzel válaszol.


23/N


2014. ápr. 9. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nagyban függ a szitutól is. Ha már annyira kötöd az ebet a karóhoz, úgy hogy nincs is igazad, sőt még csúnyán is beszélsz vele, az megint csak óvodás szint felnőttként.


Nőként írom hogy amikor az én párom csinálja ezt és már nagyon elszalad vele a ló, egy hajszál választ csak el attól hogy felpofozzam hogy leálljon/észrevegye magát. Nem könnyű, de megállom és csak ott hagyom. De ha utánam jönne és folytatná akkor már tényleg adnék pofont.

2014. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi az hogy nem lehet eltűrni, ha valakinek nincs igaza? Mindenki tévedhet, ha ideges vagy, másképp látod a dolgokat. Szerintem azt nem lehet eltűrni amit ő csinál. Határozottan mondd meg neki, hogy te meg ezt nem vagy hajlandó eltűrni neki, viselkedjen felnőtt módjára, vagy tényleg vége ahhoz meg semmi joga,hogy kezet emeljen rád. Mindent meg lehet beszélni. Ha most így viselkedik, mi lesz később? Komolyan bántalmazni fog?
2014. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ez az.. szeretem, de félek, h nehogy rosszabb legyen!
2014. ápr. 9. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Amikor mindketten nyugodtak vagytok, beszéld meg vlee, hogy olyankor máshogy reagáljon. Meg próbálj nem annyira makacskodni, engedj kicsit te is, ne ragaszkodj annyira az igazadhoz.
2014. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Hulye vagy,ha nem hagyod el!!! Mi az hogy megüt,rugdos,elsö alkalommal lepned kellet volna! Folyton vitaztok,ahogy irod,raadasul mar tetlegessegig fajult. Majd legközelebb beled allitja a konyhakest,vagy a bardot,aztan ennyi voltal,ezeknek mindig ez a vege!

23 eves letedre,ennyi eszed legyen,szereted,aki bant fizikailag,kesz vagyok! Hagyd ott amilyen gyorsan csak birod,ezzel soha a budös eletben nem leszel boldog!

Ha pedig vele maradsz,mert szereted,meg azt hiszed megvaltozik,es jobb lesz akkor meg is erdemled a sorsodat,szenvedjel!

2014. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Ütött és rugdosott mert nem volt igazad? Gratulálok. Igazi férfi nem üt meg nőt soha, semmilyen körülmények között. Egyszerűen leállít, vagy otthagy vagy ilyenek. Ne maradj vele, mert aki ezt egyszer megteszi, megteszi máskor is. És ha esetleg gyerek is lesz majd, akkor őt is ütni fogja meg rugdosni, mert gyengébb és mert "nincs igaza".

Szereted? Ha ezek után szereted , az nem szerelem, hanem társfüggőség és az önértékelési zavar jele a részedről. Hagyd ott, menj el pszichológushoz vagy olvass utána ilyen témájú könyveknek.

37 N

2014. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, de igen, hidd el nekem van olyan körülmény amikor egy férfi megüthet egy nőt, egy igazi férfi is.
2014. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

utolso!

Egyet mondj! Szerinted melyik az a korulmeny?

2014. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na és ha nem volt igazad? Akkor sértődött volna meg vagy duzzogott volna vagy berúgott volna vagy valami na de hogy megrángatott meg megütött? Miért vagy még azzal a nőverő állattal? Hú de szivesen bemosnék az ilyeneknek... Mondd meg neki hogy ha mégegyszer kezet emel rád vagy csak megrángat akkor szakítasz.
2014. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szüljél neki gyereket,attól tuti megjavul!

Az összes hozzád hasonló helyzetben levő nő azt csinálja.Iskolai végzettségtől függetlenül.Mindig ugyanaz.

Pöfujj!

2014. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!