Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Összevesztem a barátommal, szakítottunk is, miért röhög rajta? A többi lent

Figyelt kérdés
összevesztünk, és elküldtem, hogy már 4. esélyt nem adok neki. és egyik haverja mondta, hogy olyanokat mondott, hogy a lány aki miatt szakítottunk, az igazából le se sz*rja őt... és azt mondta kár volt velem szakítani... de röhögve mondta, hogy utál és le se szar... de miért? miért röhög rajta? a kettőt hogy kapcsoljam?
2013. szept. 19. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy kapcsold össze, hogy:


Utál és le se sz.ar, de legalább volt egy punci, amihez hozzáfért, ha már a másik csajnak nem kell. Te voltál a szamár a ló helyett. Jobb, hogy szakítottatok.

2013. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem csak azért röhögött mert az kicsit gáz lett volna számára h sajnálja a dolgot
2013. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kínjában röhögött esetleg, de lehet, hogy egy seggarcú barom állat. Szerény véleményem szerint szabadulj meg tőle nagyon gyorsan. Amúgy is már 3 esélyt adtál neki korábban? Wtf hát meg vagy Te húzatva némber?! :D Max 1-et szabad adni, kettőnél már azt kell mondjam, hogy bolond vagy, de háromnál? Hmm...
2013. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy büdös bu*i!
2013. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!