Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal/hat?

Figyelt kérdés
A szerelmem azt mondta nekem, hogyha én megcsalnám de nem tudna róla az nem fájna neki és lényeg, hogy boldog legyek.Ebből én azt szűrtem le, hogy ő csinálja vagy csinálná ezt velem..mert azt tudja,hogy én még soha nem csaltam meg..(tényleg nem!!!) és nem is tudnám.Nem csak azért mert szeretem,hanem azért is mert undorodom a megcsalástól,nem vagyok rá képes.
2014. ápr. 9. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitelik tőle.
2014. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető :(
2014. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, ez a szoveg menkettotok engedelyere. Habar, nem vagyok nagyon biztos, hogy neked elnezni, de azt hogy toled elvarja, tuti.
2014. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mind megteszi....
2014. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon valószínű hogy megcsalt vagy meg fog csalni, de beismerni nem fogja sosem. nehezen tudom elképzelni hogy neked megengedi hogy félremenj de ő nem fog. én nem maradnék vele, nekem nem hiányozna az állandó gyomorideg és a megalázottság akkor amikor lebukik.
2014. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az "így gondolom, és ezt várom tőled, de Te ne engedd meg magadnak, csak kíváncsi voltam hogy reagálsz" mondat.

Ha erre kategorikusan kijelented, hogy semmilyen szín alatt nem aláználak meg még titokban sem, és nálam nem fér bele akkor se ha nem tud róla a másik, az a tipikus "tudom mit akarsz, de nem jó ötlet, a szabályokat én fektetem le ebben" női válasz lenne.


Cirkuszt nem csinálnék, csak közölném az én értékrendem szerinti elvárást.

Nem hiszem, hogy megcsal, inkább kíváncsi volt, hogy egy ilyen szitura hogy reagálnál. Arra nem vennék mérget, hogy nem fordult meg a fejébe, de ha gátlástalan lenne, akkor nem hozta volna szóba. Puhatolózik, hogy milyen messzire mehet el nálad. Ennyi.

2014. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
..hát igen..gyomorideg az van...és kezd állandó lenni. :(
2014. ápr. 9. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell folyton,ezen a megcsalason aggodni,ha megcsal,megcsal,ugyis erezni fogod! Ha szeret nem fog megcsalni,bizzal benne,az,hogy ezt mondta,azert mondta,mert nem akar tudni rola,ha megis ugy alakulna,mert akkor,biztos csalodna benned,utalna,es mar nem akarna veled lenni,kidobna. De o annyira szeret,hogyha nem tud rola akkor is szeretni fog.Vagyis nem akar elveszteni!
2014. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meg. kérdezted már? béjbe you are making félretöcsök?
2014. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!