Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok most mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most mit csináljak? Hogy magyarázzam meg neki h nekem nincs senkim rajta kívül? Fiuk nektek ilyenkor mi lenne a reakcióitok?

Figyelt kérdés

myvipen az egyik képemhez egy pasi akit szinte nem is ismerek (kb fél éve beszéltem vele chaten egyszer)túlságosan félreérthető kommentárt írt meg azt is odaírta h puszika stb...:S:((

ezt a párom előbb észre vette mint h én azt észrevettem volna és tudtam volna letörölni.

elég féltékeny típus...és a szememre hányta h milyen kommentárt írt oda pasi.hogy magyarázzam meg neki? h nincs oka fétékenykedni mert nekem csak ő van és nekem csak ő számít.(1 hónapja vagyunk együtt)

légyszi segítsetek mert nagyon bekavart a kapcsolatunkba..

(én 16/L ,a párom 18/F


2009. dec. 20. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutas meg a párodnak, hogy tényleg csak ő van, és nincs oka féltékenykedni: tiltsd le azt a pasit, hogy ne tudjon kommenteket írkálni.
2009. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2009. dec. 20. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
azért én még írnék annak a bizonyosnak, hogy ha van benne egy kis tisztelettudás, akkor mellőzi az ilyen és ehhez hasonló félreérthető üzenetek írását. Ugyanis neked van egy komoly kapcsolatod amelynek tisztaságát nem kívánod bemocskolni ilyen hozzászólásokkal.
2009. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen...írtam már neki,szinte az volt az első dolgom azután miután a barátom számomkérte rajtam azt a kommenrárt.
2009. dec. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!