Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már lassan 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már lassan 5 hónapja együtt vagyunk és elég sokat veszekszünk mert nem próbál bízni bennem pedig nekem nem kell más. Mindenért engem okol. Hogy magyarázzam el neki h válalja a felelőséget a hibáiért h bízzon bennem és ne csak magát néze?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
és nyilván te teljesen ártatlan vagy minden, hát persze,
2011. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiúk sokkal nehebben bíznak meg másokban.

Az én barátomnak majdnem 1 év kellett, hogy tudjon bennem bízni!


Próbáld meg elmagyarázni neki,hogy te nem vagy hibás! De durva modon hanem kedevesen.

Ha pedig nem érti meg akkor nem tudom mit csinál vele!


Remélem segítettem!


Puszi:

DA/L

2011. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a komikat.............nem nem mondom h nem vagyok hibás csak olyan baromságokban hazudtam mint például.....igérem h nem festem magam,nem öltözöm kihívóan és megszegtem és ezért vagyok k.... meg minden
2011. febr. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!