Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátod egy másik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátod egy másik lány nevén szólit. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy örülnék neki. Ha egy másik lány nevén szólít, akkor valamiért az a másik lány érdekli, nem pedig én. Biztosan fájna, de kiadnám az útját.
2009. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt hogy a barátom azt mnodta rám hogy Ákos...én csak nézek:O és mondja hogy ne haragudjak, de az öccsével szokott igy verekedni, mint velem, mert épp hülyültünk:D háát kicsit fura volt:D

de a kérdésre válaszolva én számonkérném hogy ez mi is volt...

2009. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen helyzetben, és ki az a másik lány. Ha szex közben teszi akkor ki kell tenni a szűrét.


Nálunk előfordult ez, egy apró semmiségnél, keresett valamit és a volt barátnője nevén szólított annak ellenére, hogy már másfél éve voltunk együtt (előtte ők 3 évig együtt voltak). Nem esett jól, de néhány perc alatt túl tettem magam rajta. Végül is egy ilyen helyzetben nincs jelentősége

2009. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nekem is volt ilyen és nem kevés időbe telt míg túltettem magam rajta, de végül is sikerült, mert volt hogy én is majdnem az előző barátom nevét mondtam neki, mert még nem olyan rég voltunk a szakítás után és 5 év alatt kicsit berögzült a név. Gondoltam ő is így volt vele, ezért sikerült túltennem magam rajta. Egyébként azóta már összeházasodtunk és a 3. babánkat várjuk. :-)
2009. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14:15

mi a barátod keresztneve és hány éves?

2009. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szex közben történt.Ott még nem tartunk:)

Nem az előző barátnője volt a csaj csak egy 'régi ismerős'.Otthon tvztünk felém fordult hogy te figyu...és itt a csaj nevét mondta.

2009. dec. 20. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen volt. Nálam sokszor előfordul az ilyen, mert vagy az öcsém nevén szólítom,vagy a haveromén, vagy őket szólítom a barátom nevén. Szerintem semmit nem jelent,egyszerűen ez jött a szájára.
2009. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14:15-ös, ez tök vicces:D
2009. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!