Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elég egy lánynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég egy lánynak az hogyha valaki igazán szereti?

Figyelt kérdés
Miért nem elégednek meg egyes nők azzal hogyha teljesen szeretik őket és bármit megtennének értük?
2014. ápr. 9. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban kevesen elégszenek meg azzal, ha valaki szereti őket abban az esetben, ha ezt az érzelmet nem tudják viszonozni. Engem is szerettek már néhányan, mégis azt választottam végül az életem párjául, akivel ez az érzés kölcsönös.
2014. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert úgy érezzük, hogy mégsem tesz meg a férfi mindent értünk, hiába azt mondja, hogy igazán szeret. :(
2014. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért, te akármelyik nőt tudnád szeretni? Ha lenne egy nő aki teljesen odavan érted, mindent megtenne érted, de mellékesen egy lángosképű bálna akinek taszít a külseje, neked elég lenne?

Volt már ilyen férfi az életemben, és én tényleg próbáltam értékelni, de az baromi rossz érzés mikor a hideg ráz ki már attól, hogy hozzám ér és csak arra tudok gondolni, hogy én k...ra nem őt akarom ölelgetni.

2014. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most ez úgy kell érteni, hogy alacsony vagy, húszon éves és még soha nem volt barátnőd, de te mindent megtennél egy lányért, mégsem kellesz nekik?
2014. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!