Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után már csak akkor megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után már csak akkor megy a szex, ha előtte iszok. Legutóbb 3 pálinka után tudtam magam rászánni. Mit tegyek, ez normális?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Fiú vagy vagy lány?

2. Van e párkapcsolatod?

3. Mióta van így?

4. Fizikailag vagy lelkileg nem megy nélküle?


Nem normális egyébként.

2014. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, van kapcsolatom(másképp nem hiszem hogy feltettem volna a kérdést), se lelkileg se fizikailag, de inkább csak fizikailag. nem szedek fogamzásgátlót. régóta így van... megszoktam, tudom hogy mi után mi következik, ezért már nem akkora "kihívás" a szex, sőt szerintem 1 partnerrel a hátam mögött nem is lehetek nagy lepedőakrobata, tehát inkább hagyom a francba a dolgot, és akkor csinálom, amikor nagyon-nagyon kedvem van.. de ez általában pont a termékeny napjaimon szokott megjelenni........
2014. ápr. 10. 00:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézd.... hogy normális-e, nem tudom.

Mindenki másképp. Ha nem kívánod, nem erőszak általában. Es4etleg próbáljátok izgalmasabbá tenni a dolgot.


Ha nagyon nem, akkor talán a kapcsolatban van a hiba, hogy nem olyan partnert választottál, aki minden szinten oké.

Ha ezt kizárhatjuk, akkor lehet egy kis frigiditás a dologban....

De ezt manapság orvosolni tudják, de ha megtudod hogyan, inkább ráugrassz a párodra.... :D

2014. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hmm, nem hinném h frigiditás.. csak én a kapcsolat elején voltam aktívabb ő meg nem, most meg fordult a kocka..
2014. ápr. 10. 00:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán, nem is olyan bejövős, mint ahogy elsőre képzelted...
2014. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dee, nagyon is bejövős :) Szeretem őt nagyon, még ha néha jár is a szám össze-vissza.. a lényeg hogy egyszerűen nem vagyok olyan ember, aki érdekesnek találja a másik embert ennyi év után. Ezt akarom megtanulni, hogy ez hogy lehetséges? Mert nem váltogathatok a végletekig....
2014. ápr. 10. 00:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Erről elmondom a véleményem... :)
2014. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:
Szerintem vmiért nem tudsz ellazulni. Vagy ha ennyire megszokásszagú a dolog, akkor vigyetek bele változatosságot. Új pózok, némi spontaneitás, meg ilyesmik.
2014. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, mit vigyünk bele? Egy idő után akkor is kifogyunk az ötletekből és már csak a durva dolgok maradnak, ami pl nekem egyáltalán nem jön be..
2014. ápr. 10. 01:04
 10/12 Fish1 ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben a megszokást illetően én nálunk bevált. Simán leültem beszélni vele, hogy ez így kezd egyhangú lenni, csináljuk máshogy is. Nem volt belőle semmi probléma. Ha változatos, akkor szerintem nem lehet megunni. :) Elfogynak az ötletek egy idő után, de nem hinném, hogy 1-1 együttlét alkalmával a Káma-Szútra összes pózát végigcsinálnátok, így a változatosság megmarad.
2014. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!