Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Ti örülnétek ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti örülnétek ennek? Vagy megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mindeketten kihagytuk ezt a hetet a suliban, mert el vagyunk maradva a tanulással, a suliban meg nem ahaldunk sehova sem.

Már napok óta nem láttam, arra gondoltam kimegyek hozzá, meglepem egy szál rózsával, de csak az ajtó elé teszem egy kedves üzenettel, mert ha bemennék akkor rengeteg idő elmenne és nem akarom egyikünknek sem hogy lemaradjon.


Tehát kiemnejk hozzá és hagyjam ott a rózsát, vagy kimenjek hozzá rózsával és személyesen adjam át?


2014. ápr. 10. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
személyesen add át!
2014. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személyesen aranyosabb szerintem. :)
2014. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
agyáll neki egy vibrátort
2014. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a személyes egyértelműen jobb. de vedd figyelembe, hogy tanulásnál az ember úgy néz ki, mint akit agyonvertek. gyakran kócos/zsíros a hajunk, mert ez érdekel ilyenkor a legkevésbé, smink nyilván nincs rajtunk, és a legkényelmesebb játszós rucinkat öltjük magunkra, hacsak nem pizsiben maradunk. szóval akkor add át neki személyesen, hogyha ez téged nem zavar, vagy hogyha tudod, h őt sem hozod ezzel kellemetlen helyzetbe.
2014. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!