Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 14 éves fiú vagyok ő 12 éves lány? Ez még nem nagy korkülönbség?

Még csak egyszer találkoztunk azt is fél éve, akkor még hozzá se szóltam. De azóta minden nap beszélünk (sajnos csak skypeon és facebookon), de beleszerettem, és nem tudom, hogy mondjam el neki? Meg ha járnánk is 15 km-re lakik tőlem, ugyhogy találkozni se tudnánk igazán, mit ajánlotok?


2014. ápr. 7. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
15 km-re lakik? Azért az nem egy nagy távolság... Itt a probléma az, hogy nagyon fiatalok vagytok. 12 évesen mégis mit tud csinálni az ember egy "kapcsolatban"?
2014. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 15 vagyok és most van egy lány akibe beleszerettem csak ő viszont messze lakik, ha tényleg szerelmes vagy belé akkor ne a távolság tartson vissza. Meg "hogy mondjam el neki" megbeszéltek egy időpontot elmentek moziba és este vagy valamikor elmondod neki egyszerűen és határozottan hogy szereted.
2014. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!