Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erjem el, hogy belem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el, hogy belem szeressen egy Alban fiu?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuhh, mármint konkrétan egy albán fiú, vagy egy albán fiú a sok albán fiú közül?
2014. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öltözz kecskének.
2014. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
konkretan egy :)
2014. ápr. 10. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Add tudomására hogy érdeklődsz iránta először is szerintem, például mosolyogj rá, köszönj, mikor elhaladsz mellette, vessél be női cseleket, aztán az ezekre való reagálásából megtudhatod, hogy neki is tetszel -e te. Ezt a kérdést is csak tini tehette fel, tippem szerint, de ne vedd sértésnek. Amúgy a szerelem az egy olyan dolog, ...ami egyszerűen vagy van, vagy nincs...az érzelmek bonyolult dolgok amúgy, van, mikor mi magunk sem tudjuk, nem vesszük észre amit érzünk.. Van, hogy előbb szeretünk valakit, utána vesszük észre, hogy de hisz én szerelmes vagyok.
2014. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arturrimbaud ***** válasza:
Ismétlem sehogy az vagy a sorsod vagy elkerül:)
2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!