Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a párom viselkedésére ebben a helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


23 éves lány vagyok. Fél éve hunyt el az édesapám,akinek két munkahelye volt,az egyikben teljes munkaidőben,a másikban részmunkaidőben helyezkedtem el.


A párommal még akkor jöttünk össze amikor még apa végstádiumban kórházban töltötte a napjait,ekkor

még nem dolgoztam,hanem őt látogattam naponta.


Azonban változtak a dolgok,így kevesebb időm marad

a páromra,nem tudok vele mindennap találkozni,mert

hajnalban indulok este érkezem,ezzel telnek a hétköznapok,

este beszélek a párommal,mert szóvá tette már,hogy elhanyagolom,de sajnos előfordul,hogy elalszom a beszélgetések közepette.


A párom nem dolgozik,elmondása alapján sok helyre küldte az önéletrajzát,háromszor mondta,hogy behívták,de másnapra

el is felejtődnek ezek,fel sem hozza őket,annyit se mond,hogy felvették-e vagy sem.


Tegnap este rám írt a párom,hogy képzeljem el ő lefeküdt éjfélkor,felkelt 9kor,elvitte sétálni a kutyát,majd amikor haza ért,kapott egy e-mailt,hogy negyedik helyre is behívták az interjúra.


A fáradtságomnak is köszönhetően kiakadtam ezen,és azt mondtam neki,hogy komolyan irigyelem,hogy ennyit tud aludni egy nap,és ennyi dolga van. Remélem erről az interjúról már tájékoztat,hogy mit mondtak,nem csak

addig mondja a dolgot,míg el nem megy,ha elmegy.


Valamiért kezdem úgy érezni,hogy nincsenek is

ezek az interjúk. Habár mostanság sokat panaszkodik

nekem,hogy nincs munkája,mégis válogat az álláshirdetések

között.


Erre azt mondta nekem,hogy mit képzelek magamról? Azt hiszem neki milyen jó,hogy otthon van,és nincs pénze,munkája,ő lelkiismeretesen keress,de nem kell

sehova. Csalódott bennem,mert kétségbe vontam az

interjúk valódiságát,majd kilépett,azóta nem elérhető.


Én itt vagyok 23 évesen,minden második nap 04:00-18:00 között dolgozom,a sima napokon csak délelőtt. Többször lázasodtam már be a fáradtság miatt,de mégis mentem

mindig,egyszer nem panaszkodtam annyit,mint ő. A legfontosabb az apám aki a világon a legfontosabb

volt nekem elhunyt,és most én gondoskodom a családról,

és ezek után még ő sértődik meg rám,mert elhanyagolom,

meg nem érdekel már a munka miatti panasza,mert nem tudok

hinni abban,hogy valakit 3 helyre is behívják úgy,hogy

semmi választ nem kap,illetve ha ennyire kell neki munka,

nem értem miért válogat.


Tudom,hogy nagyon hosszú lett,de muszáj volt ezt kiadni magamból. Most komolyan fontolóra vettem,hogy szakítok a párommal,ti mit tennétek? (Ő 25 éves férfi)


2014. ápr. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nagy baj nálatok, hogy nem bízol meg a párodban. Saját magamon tapasztalom, hogy voltam már rengeteg állás interjún, jóval többön is mint a párod, és még se vettek fel, vissza se jeleztek semmit. Szerintem jobban megkéne benne bíznod,meg tényleg kicsit több időt szánnod rá, még ha kevésnek is tűnik, amit tesz. Hidd el, baromira xar munkanélkülinek lenni, amikor nem kellesz sehova és még a párod is lebecsül.
2014. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. De azért a párom is lehetne megértő,hogy nem tudok annyit gép előtt ülni,mint ő,hogy beszélgessünk,még ha szeretném is.


Én abban bízom,hogy hamarosan talál munkát,és helyre állnak

a dolgaink. Köszönöm,hogy válaszoltál!

2014. ápr. 10. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
passz... de senki más nem dolgozik a családodból am?
2014. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Anyukámmal maradtunk ketten,ő teljes munkában dolgozik ott,ahol én részmunkaidőben besegítek. Azért köszönöm

nektek a válaszokat!

2014. ápr. 10. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:

am sajnálom apudat...:( fogadd részvétem.


szerintem emiatt ne szakíts a pasiddal, csk beszélj vele hogy hogy telt el a legutóbbi munkainterjú. sokan vannak, akik csk otthon ülnek és várnak a sültgalambra.

2014. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Azóta beszéltem vele pár szót,ez is szóba került,ennyit írt rá: "Volt egy pár ember előttem, utánam is volt vagy még 5 akiket behívtak. Ha hívnak hívnak,ha nem nem, akkor keresek másikat :) "


Nem tudtam hirtelen mire vélni ezt a reakciót,örültem is neki,meg nem is,így inkább témát váltottunk. Habár mire internet közelbe kerültem,kaptam tőle egy e-mailt amiben ecsetelte megint,hogy látja,hogy megint nincs kedvem hozzá,tudja ő. Írta ezt délután,amikor én este 11 körül kerültem géphez.


Ilyenkor nem értem meg őt,tudja,hogy meddig dolgozom,és akkor jön ilyenekkel,mintha lelkiismeret furdalást akarna kelteni az emberbe.


Na,de megyek én,jó éjt nektek is :)

2014. ápr. 11. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!