Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb csaj a tapasztaltabb pasikra megy? Így mi lesz azokkal, akiknek még netán nem volt barátnőjük?

Figyelt kérdés

Például a köreimben észrevettem, hogy a csajok mind az idősebb, 18-19 éves, tapasztalt pasikra hajtanak (16 éves csajokról van szó). Még az értelmesebbek is.

Nem egyszer hallottam már olyat is, hogy aki benne van ebben a korban és netalántán még nem volt barátnője, akkor az az illető már nem jönne be nekik.


Így pl. hogy lesznek a nem tapasztalt pasikból tapasztalt pasik, ha a lányok/nők legtöbbje mind a tapasztalt és idősebb pasik után hajkurásznak?


Lehet hülye kérdés, de szerintem mindenki érti, mire akarok kilyukadni.


2014. ápr. 10. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

hát, nézd, én örülök, hogy nekem volt annyi eszem, hogy nem 16 évesen feküdtem le egy korombeli sráccal, hanem csak 19 évesen egy 26 éves férfival..

itt nem arról van szó, hogy az ágyban legyen hú de tapasztalt, de azért, jó érzés ha rábízhatod magad egy férfira, aki tudja mit csinál. és persze a kapcsolatban is, jó ha nem egy dedóval kínlódik az ember.

az értelmesebb lányok eleve ezért kezdenek idősebb palikkal.. mert azokkal vannak egy szinten. egy 16 éves lányt és fiút kár is összehasonlítani érettség szerint.

a kissrácokból is tapasztalt manusok lesznek az évek múlásával. :) nyugi.

de sajnos, a lányok mindig náluk 5-10 évvel idősebbet nézegetnek, keresnek szívesen.

2014. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves első Hozzászóló!


A megállapításaiddal valamilyen szinten egyetértek.

Érdekelne a véleményed, hogy szerinted egy 28-29 ill. egy 32-33 éves srácnak milyen korosztályú lányoknál van esélye?

Amint megírod a válaszod, lenne még kérdésem.

2014. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam a 18-19 éves FIÚK, mert nálam abszolut nem férfi még .....nem jönnek be, a válasz egyszerű mert gyerekesek! 21 / N vagyok és 33 éves a pasim, volt dolgom 20 éves pasival is......, de minden téren az idősebbek viszik a pálmát, komolyabbak, határozottabbak, sokkal megbízhatóbbak...de persze ez csak az én véleményem.
2014. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak a véleményekre voltam kíváncsi, hogy mi van a fiatalabb réteggel, akik fiatalabbak (18 évnél).
2014. ápr. 11. 00:19
 5/7 A kérdező kommentje:

Plusz nem mindegyik 18-19 éves pasinak kell gyerekesnek lennie.

Természetesen kinek mi a gyerekes. Ha például azt nézzük mennyire értelmes egy ember, akkor van aki már 16-17 évesen is tud simán úgy gondolkodni, mint egy idősebb. Vagy nem ökörködik annyit, komolyabb típus stb.

2014. ápr. 11. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:

A nem tapasztaltabbak úgy lesznek tapasztaltak, hogy vannak nők akik normálisak, és nem azok után a pasik után hajtanak akik átmentek a fél városon.... engem ez pl kifejezetten taszított, ha egy pasinak túl sok nője volt.


Hanem igazi férfit szeretnének maguknak. És bármilyen hihetetlen, egy igazi férfi is lehet épp szűz.


Ezt az is bizonyítja, hogy engem senki más nem volt képes kielégíteni, csak 1 pasi, akivel ma is együtt vagyok, aki szűz volt amikor összejöttünk. Pedig előtte voltak azért kapcsolataim, lévén idősebb vagyok egy kicsit.


24 évesen jöttem össze a férjemmel. Nos 1 hónappal előbb vesztette el velem a szüzességét, minthogy betöltötte a 21 -et:) Azóta már eltelt 4 év, úgyhogy van 4 évnyi szexuális tapasztalata. Ennyi.


Amúgy nem attól lesz valaki tapasztalt, hogy 1 év alatt lefekszik 100 nővel. Sokan ezt hiszik, de ez nem igaz. Attól csak sok a szexpartnere és ennyi. De ez még nem TAPASZTALAT. pl ha azt mondaná hogy bizonyítottan mind a 100 nőt ki is elégítette, még azt mondom hogy oké, és tud valamit...De csak mert egy pasi azt mondja, hogy minden nőt kielégített, nem biztos hogy úgy is van:)

2014. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.


kár korhoz kötni az érettséget. Személyiség kérdése, nem azé hogy valaki hány éves...


pl a házasság egy komoly dolog.


A férjem 22 évesen belevágott. Míg 30 35 éves pasik is 5-6 éveket képesek hezitálni....nem tudnak dönteni erről a kérdésről...várnak.....de vajon mire..? mert ha egy felnőtt ember 1-2 év után nem biztos az érzéseiben, nem képes komoly döntést hozni, tereli a témát, elvicceli, azt mondja hogy majd....stb.. akkor 5-6 év múlva sem lesz ez másképpen. Szóval egy 30 éves férfi is lehet éretlen....


Ezt az egészet most csak arra írtam hogy te kor alapján próbálod más érettségét meghatározni, pedig a kettőnek nincs köze egymáshoz.

2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!