Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretek egy lányt, de az ösztöneim azt súgják, ne írjak Neki, mégis. Én szeretem!?

Figyelt kérdés
Szóval mit csináljak? Elég jól elvagyok Vele, szeretem is, de valamiért az kalimpál bennem, hogy ne keressem... Ne foglalkozzak Vele... És ez fura érzés... Mitől lehet?
2009. dec. 20. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érzed ezt mert az van benned ha megmondod mit szeretnél akkor távolabb kerülnétek egymástól mint most vagytok.
2009. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félsz attól, hogy ő is szeret! Nem is tudom, mondjuk megbántottak párszor és most emiatt jönnek elő a rossz érzések, hogy majd biztos ő is! De ha szereted kockáztass!:) Csak az nyerhet aki játszik!:)
2009. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy párszor bepróbálkoztam Nála, de elutasított... Elég jól elvagyunk, azért picit több ez már, mint haverság, vagy barátság. De... Mégsem az igazi, mert elutasított.
2009. dec. 20. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan elmondtad neki, hogy tetszik, akkor mást már nem tehetsz akkor tényleg ne keresd. De ha csak utalgattál, viccelődtél vele és nem a szemébe mondtad komolyan, hogy: ide figyelj XY komolyan bejössz nekem! akkor lehet nem vett komolyan, azt hitte viccelsz.
2009. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén elmondtam... És nem is volt baja vele... Sőt... Csak... Megijedt... :S
2009. dec. 21. 15:32
 6/6 anonim válasza:

Valószínűleg azért kalimpál benned ez az érzés, mert eddig csak elutasítást kaptál a lánytól. Szerintem hagyj neki egy kis időt, míg eldönti, akar-e valamit tőled. Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha nyíltan kimondaná, mit szeretne tőled. Fordított esetben biztosan neki is rosszul esne hasonló helyzetben. Voltam én is hasonló helyzetben, folyton elutasítottam a fiút, egy idő után beleunt, és feladta. Utána hetekig rosszul éreztem magam, tudtam, hogy fájdalmat okoztam neki.

Sok sikert! (19/L)

2009. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!