Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek és nekem különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek és nekem különböző az érdeklődési körünk hogyan oldjuk meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Én pl a komoly vagy vígjáték filmeket szeretem, vagy az angol sorozatok. Ő inkább fantasy anime,

A napokban is eljött hozzám majd 1 óra után elment azzal az indokkal hogy unatkozik. Ő mindig menne valamerre én meg nem az az otthonülős vagyok másrészt örülök ha mindennap hazaérek munkából. nagyon szeretjük egymást viszont nagyon ellentétesek vagyok azokban a dolgokban amik minket érdekelnek. mi a megoldás egy ilyen problémára ?


2014. ápr. 11. 06:57
 1/6 A kérdező kommentje:
én 25 vagyok barátnő:21
2014. ápr. 11. 06:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van, sokkal képzettebb, mint én. Én azt csinálom, hogy megyek vele, nagyjából kiismertem, tudom mi érdekli, én elfogadom és jó képet vágok hozzá. Ha szereted nem lehet probléma, hogy alkalmazkodsz hozzá. Ha ennyire nem vagy képes, keress egy hasonló érdeklődéssel bíró társat magadnak. 36/F
2014. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg kompromisszumokat kötni. Egy kicsit azt csináljátok, amit te szeretnél, egy kicsit azt, amit ő. Mondjuk bevállalod, hogy megnézel vele egy anime részt, majd megmutathatsz neki te egy részt egy jó sorozatból. Ha nem vagytok kíváncsiak a másik érdeklődésére, akkor veszett ügy az egész. Mi is különbözünk a párommal, mégis mindig érdeklődöm az ő dolgai iránt, mivel mégiscsak a párom és szeretem őt.
2014. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is teljesen más az érdeklődési körünk. Én mindig megnézem, végighallgatom ami neki tetszik és elmegyek vele oda ahova ő akar. Sajnos ez fordítva nem működik nálunk, hiába beszéltem már vele erről sokszor. Ha egyáltalán nem fog változtatni, akkor én nem fogok vele maradni.
2014. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen ponton sem egyezik az érdeklődési körötök, akkor azt kell, mondjam, a szerelem nem lesz elég. Amint elmúlik a rózsaszín köd tönkre fog menni a kapcsolatotok.


Javaslat: ami csak az egyikőtöket érdekli, azt akkor csinálja, amikor nem együtt vagytok.

Amikor együtt vagytok, akkor olyat csináljatok, amit mindketten szerettek, csak van olyan dolog is. Ha nincs, akkor veszett ügy tényleg az egész, nem illetek össze.


Nekünk is párommal sok mindenben különbözik az érdeklődési körünk, sőt... De vannak olyan dolgok, amiket szeretünk közösen, ilyen a kutyánk, egyes filmtípusok, kirándulás, meg jó pár ilyen dolgok. Ő szereti a hülye vígjátékokat, én nem. Én inkább sorozatokat nézek, ő csak néhányat, de abból is csak 1-2 közös, azt közösen is nézzünk, a többit egyedül. :)

Szóval lehet ezt rendesen is, nem kell sülve-főve mindent együtt csinálni, de ha egyetlen olyan dolog sincs, ami közös, akkor az gáz.


30/n

2014. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Nemrég lett vége egy hasonló, pár hónapos kapcsolatomnak. Sajnos hosszútávon ebből sok jó nem fog kisülni. A lányt akivel együtt voltam a facebookon és a társasági életen, bulin kívül nem sok minden kötötte le. Még filmezni sem szokott, külvilág eseményeivel, történéseivel, komolyabb dolgokkal egyáltalán nem foglalkozott. Én meg nem vagyok az a nagy bulizós ember, havi 1-2 kimozdulás nekem elég, nem akarok már minden hétvégén buliba járni. Gyorsan eluntam vele lenni és azt hiszem ő is velem.
2014. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!