Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Még régebben volt egy fiú, aki tetszett neki, én nekem nem. Később valamivel eléggé megtetszett a fiú és írtam neki fb-n, de egy ideig csak ott beszélgettünk. A barátnőmtől egyszer megkérdeztem, hogy mit szólna hozzá, ha összejönnék vele. Azt mondta megharagudna. Na nekem sikerült 1,5 hónapja összejönni a fiúval és nagyon szeretjük egymást, de nem merem elmondani a barátnőmnek. Nincs más barátnőm, csak 1-2 haverom, de az iskolában is magunkra maradnánk, ha megharagudna és nagyon kellemetlen lenne. Mit csináljak?
2014. márc. 31. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért haragudna meg?
2014. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert neki is bejön még mindig a fiú és szeretett volna összejönni vele, én meg eleinte azt mondtam, hogy nem tetszik nekem.
2014. márc. 31. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát te sem vagy a barátnője...
2014. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, ez most tényleg úgy tűnhet, de higgyétek el, nekem nagyon fontos a barátnőm és soha, de soha nem bántanám őt szándékosan és nem is így terveztem az egészet!!
2014. márc. 31. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Te írtál annak a pasinak aki a barátnődnek tetszik. Te jöttél vele össze a barátnőd háta mögött, pedig tudtad hogy oda van érte. És nem akartad megbántani?


Nem, te nem vagy a barátnője....


Amúgy én is csalódtam az úgynevezett barátnőimben. Bár kicsit más volt a helyzet. Ők irigykedtek rám amiért közülük elsőként én férjhez mentem....és tüntetőlegesen mindenféle szar kifogással, nem jöttek el az esküvőmre, és utána sem hívtak többet találkozni....


Ezek sem, és te sem vagy igazi barátnő. Ha volt képed hátba támadni, akkor legyen bőr az arcodon a szemébe mondani is.

2014. ápr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!