Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmi harc? Hogyan vessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmi harc? Hogyan vessek véget ennek?

Figyelt kérdés
Kötődöm egy sráchoz szerelmet vallott,minden olyan őszintének tűnt,de végig volt egy furcsa érzésem.A lényeg,hogy furcsán viselkedik,ellentéteket mond állandóan,azóta kiderült róla,hogy alkoholista,minden este iszik,de egyébként dolgozik rendesen,és nagyon okos.Emiatt elég rafinált is,és játszik az érzéseimmel,próbáltam vele megszakítani a kapcsolatot,majd felkeresett és megint próbált meghódítani...Nem tudom hogy felejtsem el..1 helyen dolgozunk..
2014. ápr. 11. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben mi a hatalmi harc?


Köszönésen kívül sz@rd le.

2014. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem írtam bele:Megsajnáltatja magát,akkor elkezdek vele lelkizni,és egy idő után átveszi az irányítást,és próbál uralkodni felettem,és sajnos megye neki....
2014. ápr. 11. 14:52
 3/3 anonim válasza:
Hát te roppant ostoba vagy kedves kérdező :DD
2014. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!