Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bajban vagyok, a többi lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok, a többi lent?

Figyelt kérdés
Májusba lesz egy éve,hogy járok a barátommal,de közbe jött egy másik fiú aki régebben nagyon tetszett meg most is tetszik :) már egy hete beszélgetünk...úgy érzem,hogy a barátomat már nem szeretem,és nem is szeretném megbántani mert ő nagyon szeret,de ettől az új kapcsolattól is félek mert lehet,hogy csak ki fog használni. Nem tudom mit tegyek segítsetek?! :(
2014. ápr. 11. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a barátod, akkor szakíts vele. Azzal, hogy sajnálatból vele vagy, nem teszel jót neki, sőt, még rosszabb, mint ha őszinte vagy vele és szakítasz.


Egyébként szerintem elég gáz dolog lenne, ha szakítás után szinte rögtön összejönnél a másik sráccal..


Mivel mi nem ismerjük a másik fiút, így nem tudhatjuk, hogy csak ki fog-e használni. Ezt neked kell érezned/tudnod. De egyébként minden új kapcsolatnál benne van a pakliban valamilyen szinten, hogy csak kihasznál, vagy nem lesz jó stb. Ez majd kialakul, viszont ha tényleg úgy érzed, hogy csak kihasználna (pl. úgy viselkedik, vagy egyszerre több lányt fűz stb.) akkor szerintem nem érdemes belekezdened. Szingliként is van élet.


A jelenlegi párod pedig ne kínozd azzal, hogy szánalomból vagy vele. Ezt megérzi mindig a másik fél. Akaratlanul is másképp viselkedik az ember, ha már nem szereti a másikat.

2014. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :-) csak attòl félek,hogy hogy fogadná ezt a hirt Szerintem Nagyon rosszul :-(
2014. ápr. 11. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy szakítást sosem fogad jól az ember. Főleg ha az egyik fél még érez valamit a másik iránt. Ezen minden ember átesik életében minimum egyszer szerintem. De így fair. Ha nem szereted tedd meg. Ha most még nem is tűnik úgy, de jót teszel ezzel neki.
2014. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!