Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most aztán nagy bajban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most aztán nagy bajban vagyok, ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Az ex barátom akibe évekig szerelmes voltam és akivel többször is újra próbáltuk,de mindig ott hagyott,megint itt áll és minden eddiginél magabiztosabban állítja,hogy szeret,velem tervezi a jövőt,ma már arra kért,hogy tegyem ki újra,hogy kapcsolatban,de valami ürüggyel lebeszéltem róla,hogy ne ma.mert mióta nem vagyunk együtt,már jó pár hete,túl esetem a depresszión stb és megismertem egy fiút aki kedves,vicces és nagyon szimpatikus volt,találkozni csak a megismerkedésünk napján találkoztunk azóta mindig próbáltuk összehozni,de valahogy mindig közbe jött valami és az exem egyik napról a másikra felbukkant megint az életemben és most ez a fiú tényleg hív,hogy találkozzak vele. én meg tényleg nem tudom,hogy mit csináljak :(
2014. jan. 6. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a szarba, foglalkozz az új fiúval:)
2014. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek, figyelj ha már máskor is szétmentetek biztos meg fog előbb-utóbb megint történni! Tapasztalatból mondom.. nincs értelme már ilyen sokszor újrakezdeni. Egyszer élsz és az új mindig izgalmasabb
2014. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én tényleg nem tudom,már másodjára talál ki valamit,hogy találkozzunk. De az ex most meg tényleg kedves,bár ki tudja meddig... nem tehetem meg,hogy elmegyek az új sráccal találkozni csakhogy tudjam és érezzem,hogy mi van,mert sok a közös ismerős,valaki meglát az ex tuti kiakad.. :/
2014. jan. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!