Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez valamit irántam? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam? Van esély hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy srác kavarunk egymással, már lefeküdtünk kétszer egymással. Minden nap felhív h mi van velem, sokat találkozunk is. Tegnap céges bulin volt felhívott hallottam a hangján hogy ittas egy kicsit. De azt mondta hogy nagyon kedvel,szeret velem lenni, és iszonyatosan vonzódik hozzám.

Ez mit jelent pasi nyelven. Még soha nem volt senki szerelmes belém. eddig csak olyan fiúkkal hozott össze a sors h csak a szexet akarták, nem akartak komoly kapcsolatot.


2014. ápr. 11. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelenti azt, hogy bármit is érezne szimpla kedvelésen és szexuális vonzalmon kívül.

Nekem is volt szexkapcsolatom, amiben vonzódtunk egymáshoz szexuálisan, kedveltük is egymást, jól elvoltunk, aztán mégsem lett belőle szerelem vagy érzelmi kapcsolat. Egy idő után a szexkapcsolat is megszűnt.

Majd alakul. De azért ha te már olyan irányban mozdulsz el érzelmileg, hogy a részedről kialakul valami, akkor minél előbb tisztázd a játékszabályokat, különben nem igazán számíthatsz érzelmileg semmi jóra.

2014. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az jelent valamit,hogy minden nap felhív. :)
2014. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!