Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy békén hagyjana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy békén hagyjanak? Nem szállnak le rólam az osztálytársaim most szakítottunk a barátommal nem rég.

Figyelt kérdés
És folyton azt kérdezik na betette neked a lomposát?Kicsit kezd elegem lenni hogy szerelhetném le őket?
2014. ápr. 11. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Amúgy az ilyenekre sz rj rá. Tudom nem könnyű, hogy szétmentetek, aztán még ők is b szogatnak, de ne figyelj rájuk, majd megunják idővel :)

2014. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 és tudják hogy bele vagyok esve nagyon a fiúba és feszt szekálnak.
2014. ápr. 11. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, bár engem nem azért szekáltak mert szétmentem valakivel, hanem mindig azzal, hogy "van már barátnőd?" (Még nem volt :D )


De én csak simán letojom őket, majd megunják :D


16/F

2014. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt írd meg, hogy betette-e a lompost? Mert ezt nem írtad meg.
2014. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még egy ok arra hogy ne kezdjen az ember osztálytársakkal. Amúgy nekem elvem hogy házi nyúlra nem lövünk...


Tenni semmit nem tudsz. Ha szerencséd lesz, akkor megunják. Bár azt veszem ki az írásodból, hogy rosszul esik neked, ezért gondolom megvoltál a srácnak. Ha rosszul gondolom akkor nem szóltam.

2014. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársam a srác igen és megvoltam neki jól gondolod.
2014. ápr. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!