Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tapasztalatlanságomat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tapasztalatlanságomat, hogy tudnám vonzóvá tenni egy lánynál?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem szeretnék szerencsétlennek tűnni amiatt, mert nem volt még barátnőm, hanem vonzalmat szeretnék kelteni, szeretném éreztetni vele azt, hogy ilyen nőre vágytam, mint ő és vele esnék át a tűzkeresztségemen.
2014. ápr. 11. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem foglalkozol vele.
2014. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia :) szerintem ne izgulj miatta, biztos minden menni fog ha majd ott tartasz. Éreztesd vele, hogy szereted, dicsérd meg, ami tetszik rajta. Ha pedig a szexre kerülne a sor, akkor majd úgyis a pillanatnak élsz és nem lesz időd olyanokkal foglalkozni, hogy jaj csak ne legyek béna.

Ugyan én lány vagyok, de nem rég veszítettem el én is, az első barátommal. De minden jó volt :) szóval sok sikert.

18/L

2014. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt igen nehéz megállapítani, hogy melyik lánynál mi számít vonzónak. Valakinek tuti bejön a pipogyaságod, valakinek (a többségnek) sajnos nem. 26 évesen még szűz férfi vagyok, sok nővel ismerkedek felületesen, és nagyon sokan közülük kerek-perec kimondta, hogy ő irtózik a tapasztalatlan, remegő kezű fiúktól. Na most én pont ilyen vagyok, így innentől kezdve minden bátorságom inamba szállt, hogy komolyabban megismerjem egyiküket is. Ez van. :) Nekem nagyon úgy jön le a mai huszonéves lányokról, hogy ők lenézik a tapasztalatlan, rutintalan fiúkat.
2014. ápr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok, de én már szerencsére nem vagyok pipogya, csak későn érő, de én már nem érzem cikinek ezt az egészet. Rengeteg ember jár ebben a cipőben, különböző okokból, de én szeretném ezt az állapotot úgy éreztetni egy nővel, hogy nagyon örüljön annak, hogy még érintetlen vagyok és őt kerestem mindig is. Valamelyikőtöknek bejött ez a technika? Megoszthattok velem siker sztorikat erről. Lányok is írhatnak.
2014. ápr. 12. 08:05
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Szóval azt akarod nekünk és a lánynak bemesélni, hogy szándékosan vagy még szűz 24 évesen, nem pedig, azért mert egy lány sem állt szóba veled eddig?

Sok sikert...

2014. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Eleve csak a szex részét látjátok...

Az a baj, hogy ennyi idősen a lányok egy normális, érzelmileg érett férfit akarnak, nem egy kisfiút akinek remeg a keze ha nő van a közelben.

Nem is párkapcsolatról beszéltek csak szexről, érzelmileg még gyerekek vagytok, nem volt még párotok, nem tanultátok meg azokat a dolgokat amiket már rég meg kellett volna. Én 25 évesen elvárom a páromtól, hogy legyen fogalma mit jelent egy tartós kapcsolat. Lehessen vele együtt élni, tervezni, nem az anyukája akarok lenni, aki mindent elmagyaráz, hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban.

Ez a hajó már elment srácok...

2014. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fundamentalista keresztyén (kisegyház) férfi vagyok (26/F), és ennek pont a fordítottját látom. Egy darab nagyon rövid kapcsolatom volt eddig, és természetesen vele sem feküdtem le.


Bár izgulós vagyok, ha ismerkedem, elég sok lehetőségemm lett volna, és szerintem kifejezetten díjazzák a nők - a nem vallásosak főleg - (igazából nemtom mit díjaznak. Nem volt még barátnőm, csak rövid ideig? Szűz vagyok? Keresztyén vagyok? Vagy csak azt, hogy jók a viccem?)

2014. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem nem volt valami jó múltam, és több okból nem jött össze eddig semmi, de én attól még elég érettnek érzem magamat egy normális párkapcsolathoz.
2014. máj. 6. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:

6-ossal teljes mértékben egyet értek. Én sem szeretnék senki anyukája lenni, egy kapcsolatban sokat tanul és változik az ember, szerintem kell egy-két szárnypróbálgatás ahhoz, hogy később élhető párkapcsolatot tudjon valaki kialakítani.

Plussz én ismerem magam, erős jellem, makacs, büszkle, időnként türelmetlen vagyok szóval minden ami megnehezít egy kapcsolatot, (nagyképűség nélkül) de ez nem kezdőknek való.

A másik, hogy én nem érzem túl nagy megtiszteltetésnek ha valaki szűz (nem negatív de nem is pozitív, olyan semleges nekem előnye hátránya egyaránt van), azt a kifejezést használni pasira hogy "érintetlen" hát enyhén szólva furcsa. Kérdező szerintem rosszúl fogod fel, az hogy valaki szűz csak egy kis része az életének és messze nem olyan fontos mint amilyennek te hiszed. Sokkal többre mennél ha magad akarnád megszeretteni a lányokkl/nőkkel.

2014. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!