Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már nem bírom már tovább! Szakítás?

Figyelt kérdés

Szóval, az első az hogy nem akar gyószerezni ( óvszere allergiás vagyok, réggen gyószerezte, de azt mondta nem bíz bennem , nem is értem miért...)

Másik meg az hogy ezek után még én kedveskedtem nem is 1x! És felhívom hogy mi is van vele, mert nem jelentkezik , akkor majd utána ilyet ír : HA LESZ VALAKIM AKKOR SZAKITOK! de egyáltalán ilyenek megse kell hogy forduljon az eszébe.

És én nem beszélhetek senkivel se , de ezek szerint ő igen?

Nem enged sehova, mert ha megyek is akárhova, képeket kell csinálom

És én kedveskedek neki hogy elvszem ide oda , és ilyet mond?Meg kérdeztem hogy meg e csaltál, erre ő nem

Meg kérdeztem és csókoloztál e bárki mással, erre MI A F..... KÉRDEZGETEK, És bolondoz! Most ezek után? Már szakitáson jár az agyam

Hozzá teszem fél évig felse mehetem, nem voltam szives vendég mert ő bolond volt és rajtam csatant.

Most ismét felmehetem volna (1x voltam már azóta) És akkor vitát csinál!

Bele bolondulok , már nem birom ezt



Hibákért elnézést, de telefonról nem tudok írni


2014. ápr. 12. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy lehet néhány elütés, de ez így értelmezhetetlen. Inkább írd meg otthonról, gépről.
2014. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eléggé szépítettél a sztorin.

Egyébként mi a toszért kérdezgeted, hogy megcsalt-e illetve, hogy csókolózott-e mással?

Mi értelme?

2014. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha te szakítasz,mintha ő szakítana veled!
2014. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem szakits. A csaj nem normalis xd L
2014. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok Lány Ő fiú
2014. ápr. 12. 12:08
 6/8 A kérdező kommentje:
ő nem akarja h gyószert szedjek
2014. ápr. 12. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Kib*aszott veled ez a fránya nyelvtan rendesen.
2014. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En soha nem ertettem, milyen az az ovszer allergia, de biztos velem van a baj. Amugy lehet kapni, gyogyszertarban, olyan ovszert, amivel szerintem neked sem lenne gond, volt mar tobbszor ilyen kerdes es szerintem ez a legjobb megoldas.

A masik, hogy szerintem ennek a kapcsolatnak semmi ertelme nincs.

2014. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!