Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos,egy igén érdekes dolgot fogok most nektek elmondani,de azért érdekelne más emberek véleménye is! Most előre leszögezném,hogy heteroszexuális vagyok,és szívem szerint az össze meleget megölném! :D

Szóval,sokan nem értik,hogy miért nincs barátnőm! Többnyire a barátaim,és a kollégáim! Azt mondják,hogy rendes srác vagyok,nem is vagyok csúnya egyáltalán! És akkor,hogy nincs?! Én azt mondtam nekik,hogy nekem nincs szükségem senkire,mert nekem nem hiányzik plusz teher a nyakamba,és így legalább el tudom kerülni a fölösleges lelki,és idegi leamortizálódást! Nekem semmi kedvem nincs valaki mással kínlódni,bajlódni! Van állásom,van pénzem,és mindent meg tudok teremteni magamnak a két kezem munkája után! Én úgy érzem,hogy engem nem kell kiegészíteni egy Nőnek,mert egyedül is meg tudok állni a lábamon,mind anyagilag,és lelkileg is! Azt mondják,hogy ez hülye felfogás,mert az ember "társas lény"! De én a csalódást,a hazudozást,a hisztizést...és a többi nyűgöt,amit egy kapcsolat tartalmaz,én azt ki akarom kerülni! Nem érzem magam magányosnak egyáltalán,szóval így egyedül tökéletes! :)


2014. ápr. 12. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jo kapcsolat egyaltalan nem arrol szol amiket te leirtal.

Persze nehez megtalalni a megfelelo szemelyt, de ha sikerult, akkor az a kapcsolat pozitiv dolgokat hoz az eletedbe, nem pedig negativakat.

Szerintem nem lehet osszehasonlitani, hogy milyen az amikor egyedulallo vagy es milyen az amikor van egy jo kapcsolatod.

Megertem, hogy mik azok a dolgok amik visszatartanak, amiket el akarsz kerulni, de ettol fuggetlenul szerintem egy jo kapcsolat igenis pozitiv hatassal van az emberre.

2014. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vélem, hogy szar a felfogásod

"szívem szerint az össze meleget megölném"

" nem hiányzik plusz teher a nyakamba" " nem hiányzik plusz teher a nyakamba"

De legalább a kedves női társadalmat megkíméled magadtól, szóval hajrá.

2014. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én még semmi pozitívat nem tapasztaltam! De ha szétnézek az ismerősök körébe,ott is mindig csak a szomorkodás,és az idegeskedés van!
2014. ápr. 12. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
És szüleid mikor váltak?
2014. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
Hát nézd: ha te így vélekedsz, akkor élj így, de számíts arra, hogy mivel az emberek nagy része nem ezt gondolja, hanem fontos nekik a család, vagy legalább a nő, tuti mindig csesztetni fognak ezzel, legalábbis valaki mindig lesz. Mindenki úgy él, ahogy akar, én ezt abszolút el tudom fogadni, nekem is van egy olyan kollégám, aki 40 évesen egyedül él és elvan. Engem ez csak akkor zavarna, ha szerelmes lennék beléd. :-)Az cinkes szitu lenne azért.
2014. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"és szívem szerint az össze meleget megölném! :D "


Nagyon is jó a hozzáállásod, ilyen szarevő mint te ne is alakítson ki senkivel kapcsolatot.

Amit mással tennél azt magadon fejleszd ki tökéletesre.

2014. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szüleim sosem váltak el,és nem is fognak!
2014. ápr. 12. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem vagy egyedül ezzel én is hasonló vagyok, csak lányban. Nekem sincs senkim és annyira nem is hiányzik, gondolom már csak azért is mert megszoktam, hogy mindig egyedül vagyok. Sok félelmem, aggodalmam van, ami miatt úgy alakult, hogy nincs kapcsolatom, leginkább lelki dolgok és nem tudom, hogy ez mikor fog változni.

2014. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!