Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/hölgyek! Milyen alkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Milyen alkatú férfi mellett éreznétek nagyobb biztonságban magatokat?

Figyelt kérdés

Ki mellett éreznétek nagyob biztonságban magatokat, ha este sétálnátok és rosszarcú "emberek" jönnének szembe?


190 cm, vékony testalkatú


vagy


175 cm, izmos, erős fizikumú (de nem izompacsirta)


2014. ápr. 12. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Elkezdődött a napi "magas és vékony vagyok, ezért nem kellek a lányoknak" színdarab.

Kongassátok meg a harangokat, hogy mindenki tudja.

2014. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon mellé trafáltál, ugyanis nő vagyok és érdekelne, hogy a többi nőtársam hogyan vélekedik erről. Én 178 cm vagyok, így "egyértelmű" lenne, hogy azt mondom, hogy 190, viszont egy vékony férfi mellett nem érzem magamat biztonságban. És akkor inkább legyen pár centivel alacsonyabb nálam, de olyan, aki meg tud védeni.
2014. ápr. 12. 15:14
 3/6 anonim válasza:
180cm jó kiállásúval mi a gond? :)
2014. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Macis.
2014. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 175 cm és izmosra szavazok :)


19/L

2014. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond az 180-as jó kiállásúval, ha lenne olyan jelentkező a környezetemben.
2014. ápr. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!