Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belekezdenél egy kapcsolatba így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdenél egy kapcsolatba így?

Figyelt kérdés
Ha jól érzitek magatok együtt, van közös téma, nem feszengsz előtte, önmagad lehetsz,DE még nem vagy szerelmes..neked elég ez egy kezdéshez...kort és nemet is
2014. ápr. 12. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Próbáltam is már így, gondolván, hátha beleszeretek, de 2 hónap után sem volt semmi, úgyhogy szakítottam is.
2014. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
24/n
2014. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég, még egy kapcsolatomat se kezdtem úgy hogy már szerelmes voltam.

Én csak olyanba tudok beleszeretni akit igazán ismerek, az hogy jól érezzük együtt magunkat nekem még kevés.

23/L

2014. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán, függ attól, hogy miként állok hozzá a dolgokhoz.
2014. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt így is meg úgy is hogy már szerelmesek voltunk utóbbi életem eddig legnagyobb szerelme volt, de akivel még akkor össze jöttünk mikor nem voltunk szerelmesek is egymásba szerettünk de lehet picit elkapkodtuk a dolgot
2014. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez fogós kérdés. Mert ha meg közben a másik fél fülig szerelmes belé és te 2 hónap után benyögöd, hogy bocsi, nem szeretlek, akkor teljesen padlóra vághatod szegényt. Másrészt jól is elsülhet a dolog és akkor happy end. Szóval mérlegelni kéne. Ha úgy érzed, hogy tudnál vonzódni hozzá és jól kijöttök, akkor próbáld meg. De ha nem menne, akkor inkább ne. Mindkettőtöknek jobb, ha inkább nem.


Ezt neked kell érezni.

2014. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még szerelem nem is, de a vonzódás megvan a másik felé, akkor igen. Ha viszont nincs semmi olyan érzelem, akkor annak nem biztos, hogy értelme van, max barátság még kisülhet belőle.

Voltam ilyen helyzetben és mikor úgy éreztem már, hogy a másik féllel ez nem fair, még ha jókat beszélgettünk is, akkor inkább megmondtam, hogy legyen vége.

21L

2014. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!